MHP Direndi Kazlıçeşme'yi Aldı

MHP Direndi Kazlıçeşme'yi Aldı

MHP İstanbul İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "bütün engellemelere rağmen HAKLI direnişimiz sayesinde Kazlıçeşme MHP İstanbul mitingi için tahsis edilmiştir." denildi.

MHP'ye istanbul'da miting alanı vermemek için diren seçim kurulu MHP İstanbul İl Başkanlığının kararlılığı sonucunda pes etti.

Zeytinburnu ilçe seçim kurulu Kazlıçeşme'yi MHP için miting alanı olarak tahsis ettiğini bugün açıkladı. Yaşanan gelişmelerle ilgil olarak MHP İstanbul İl Başkanı Memet Bülent Karataş kamuoyuna şu açıklamayı yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi'ne miting alanı ile ilgili engellemer olmasına rağmen her zaman sağduyulu davrandık. Gerginlik yaratmadan demokrasi ve hukuktan ayrılmadık.

Son hukuk mücadelemizi de itiraz dilekçemizi 28. 05. 2015 tarihinde Zeytiburnu İlçe Seçim Kurulu'na vererek yaptık. Bu mücadelemiz ve direnmemiz sonucunda Zeytinburnu İlçe Seçim Kurulu Kazlıçeşme Meydanı'nı resmi miting alanı olarak ilan etti. Bu son karar ile haklı mücadelemizi kazanmış bulunmaktayız. Resmi izinle mitingimizi 31 Mayıs tarihinde Kazlıçeşme Meydanı'nda gerçekleştireceğiz. 
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum