MHP Milletvekili Arzu Erdem Bir Aylık Maaşını AFAD'a Bağışladı

MHP Milletvekili Arzu Erdem Bir Aylık Maaşını AFAD'a Bağışladı

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, bir aylık Milletvekili maaşını depremle mücadele eden AFAD’a bağışladığını açıkladı.

MHP'li Belediyeler, MHP ve Ülkü Ocakları Teşkilatlarını deprem bölgesine yardım edilmesi konusunda harekete geçiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin AFAD’a 1 milyon liralık yardım yapması üzerine harekete geçen MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, bir aylık Milletvekili maaşını depremle mücadele eden AFAD’a bağışladığını açıkladı.

MHP LİDERİ BAHÇELİ'NİN TALİMATLARIYLA TÜM TEŞKİLATLAR HAREKETE GEÇTİ

Japon bilim adamı Toda'nın ''karada olmuş dünyanın en şiddetli depremi'' olarak tanımladığı, Türk bilim adamlarının ise Cumhuriyet döneminin en büyük depremi olarak tanımladığı merkez üssü Kahramanmaraş olmak üzere 10 ilde etkisi görülen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki deprem için ülkenin tüm kurumları seferber olurken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla oluşturulan MHP Heyeti, MHP'li Belediyeler, MHP ve Ülkü Ocakları Teşkilatları; bir yandan vatandaşların acısını paylaşmak ve yardımcı olmak için deprem bölgelerini ziyaret ederken, bir yandan da depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için harekete geçti. 

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN MHP CAMİASINI ÖZENDİREN BAĞIŞ

MHP'li Belediyeler, MHP ve Ülkü Ocakları Teşkilatlarını deprem bölgesine yardım edilmesi konusunda harekete geçiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  ''Şahsım adına depremle mücadele kapsamında AFAD’a 1 milyon liralık yardım yaptığımı açıklıyorum.'' sözleriyle depremle mücadele eden AFAD’a yardım yapılması konusunda MHP camiasını özendirici bir tutum sergiledi.

MHP'Lİ ARZU ERDEM: FELAKET GÜNLERİNİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE AŞACAĞIZ

Deprem nedeniyle yaşanan felaket günlerini birlik ve beraberlik içinde geride bırakacaklarını belirten MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır, yaralılarımıza yüce rabbimden acil şifalar diliyorum. Devletimiz bugün yaşadığımız depremlerin anından itibaren tüm kurumlarıyla harekete geçmiştir. Tüm gücünü imkânları derhal seferber etmiştir. Acımız, üzüntümüz tarifsizdir. Bu felaket günlerini de ülke ve millet olarak birlik ve beraberlik içinde inşallah geride bırakacağız.'' dedi.

MHP'Lİ ARZU ERDEM BİR AYLIK MAAŞINI AFAD'A BAĞIŞLADI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin AFAD’a 1 milyon liralık yardım yaptığını açıklaması üzerine harekete geçen MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, ''İçinden geçtiğimiz kasvetli ve kederli günler hep birlikte Türkiye olmanın günleridir. Gün bir olma, beraber olma günüdür. Tek yürek, tek bilek olma, tek duada birleşme günüdür. Daha çok çalışma ve kenetlenme zamanıdır. Yaralarımızı birlikte saracağız. Türk milleti birdir bütündür, zor günde el ele vermeyi en iyi bilen millettir. Bu kapsamda, devam eden yüksek mücadeleye küçük de olsa destek olmak üzere ben de bir aylık maaşımı AFAD’a gönderiyorum. Biriz, diriyiz, hep beraber Türkiye’yiz! Bugünleri de aşacağız.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.