MHP'den Türk Düşmanlarına Çok Sert Tepki..

MHP'den Türk Düşmanlarına Çok Sert Tepki..

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, seçimlere az bir zaman kala Ayasofya'ya yeniden haç dikmekten bahseden zillet destekçilerine tepki gösterdi.

14 Mayıs seçimlerine az bir zaman kala muhalefete destek veren bazı iç ve dış çevrelerin Türk düşmanlığı faaliyetlerine hız verdiğine dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Türkiye'yi sıkıntıya sokacak eylemlerini arttırmaktan ve Ayasofya'ya yeniden haç dikmekten bile bahseden Türk düşmanlarına asla geçit vermeyeceklerini söyledi.

TÜRKİYE'YE YÖNELİK TEHDİT FAALİYETLERİ VE ZİLLET CENAHI

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimler yaklaştıkça ülkemize karşı tehdit oluşturan faaliyetlerin artışı ve tehdit kaynaklarının zillet mensubu çevrelerle olan yakın ilişkisi dikkatlerden kaçmıyor. Bir yandan ABD’li üst düzey generaller PKK terör örgütünün Suriye uzantısı YPG ile olan temasını artırmışken, diğer yandan PKK terör örgütünün kendisine helikopter verildiği ve bu şekilde terör faaliyetlerini yoğunlaştırma arayışında olduğu anlaşılmıştır.

TÜRKİYE HASIMLARININ ZİLLETE VERDİĞİ DESTEK

Üstelik Kandil’deki terör elebaşları da eşdeğer bir zamanlamayla ve fütursuzca zillet ittifakına açıkça destek çağrıları yapıyorlar. Görünen o ki, Türkiye’nin mahfı için tüm karanlık çevreler kirli hesaplarını zilletin yanında konumlanacak şekilde tutum takınmıştır. PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile seçim ve sonrası için pazarlık yapan CHP ve İP’in tutumu milli güvenliğimize doğrudan tehdit oluşturan bu gündemleri takiben, pek çok sorunu da şimdiden gün yüzüne çıkardı. Türkiye hasımları zillete verdiği destekle yeni gündemler yaratma peşinde!

KARTLARINI ZİLLET ÜZERİNE OYNAYANLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI

Zilletin medya organları da bu sürece payandadır. Halk Tv ekranlarından terörist Demirtaş’ın kitabı depremzede çocukların eline tutuşturulmuş, Hendek operasyonları PKK terör örgütünün propaganda söylemiyle değerlendirilmiştir. Bu durumun kabul ve izahı mümkün değildir. Kartlarını zillet üzerine oynayan meşum çevreler, Türkiye ve Türklük hasımlığına hız verdi. Bazı ülkelerdeki Ermeni kökenli kimi siyasetçiler zillete destek çağrısında bulunup “Ayasofya’ya haç dikelim. Türkiye zor durumda bunu değerlendirelim” deme cüretine dahi başladılar.

TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPANLARA GEÇİT VERMEYECEĞİZ

Bu hayasız akınların tamamına karşı Türk Milleti, Cumhur İttifakı ile gereken cevabı elbette verecektir. Ülkemize yönelen bunca güncel tehditlere karşı cevabımız; Türk Cihan Hakimiyeti Mefkuremizle kaldığı yerden devam edecek, Türkiye Yüzyılı inşası kararlılıkla sürecektir. 14 Mayıs 2023 için Hep Birlikte “Yeni Türkiye, Yeni Yüzyıl, Yeni Hayat” çağrımızla milletimize umut olacağız. Türkiye hasımlarının tüm rezil anlayış ve eylemlerine geçit vermeyeceğiz. Türkiye’nin mahfını umanlar, Türk Milleti’nin iradesi altında ezilmekten kurtulamayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.