MHP'li Büyükataman: İP'e Dizilenler Yerel Seçimlerde de Ders Alacak

MHP'li Büyükataman: İP'e Dizilenler Yerel Seçimlerde de Ders Alacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İyi Parti'ye yönelik "yerel iktidarda komşu olalım ülke hayrına" çağrısının İyi Parti'nin tepkisiyle karşılandığını değerlendiren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, İyi Parti'nin bocalayan tutumunu eleştirdi. Büyükataman, İyi Parti'nin HDP ile birlikte hareket etmekte sakınca görmediği halde, MHP ile aynı çatı altında buluşmaktan kaçındığını belirterek, bu durumu eleştirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İyi Parti'ye yaptığı Yerel Seçimlerde birlikte hareket etme çağrısı karşısında, bocalayan İyi Parti cenahının tutumu üzerine değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, HDP’liler karşısında süt dökmüş kedi misali İP’e dizilenlerin, 2023 seçimlerinde aldıkları dersin aynısını yerel seçimlerde de alacağını söyledi.

MHP'Lİ İSMET BÜYÜKATAMAN: İP'E DİZİLENLER BİR DERS DAHA ALACAK

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Türk milletinin hayrına ve halisane niyetlerle yaptığı “yerel iktidarda komşu olalım ülke hayrına” çağrısı İP’in vasıfsız elemanları tarafından ciddiyetten uzak cevaplarla sulandırılmaya çalışılmıştır. Sayın Genel Başkanımızın memleketin menfaati için yaptığı bu çağrı; şahsi menfaatlerini Türk milletinin üzerinde gören İP’in haddini bilmez proje artıklarını pazara dökmüştür.

Türk milliyetçiliğini adeta bir maske olarak kullanıp ne kadar Türk ve Türkiye düşmanı varsa aynı çatı altında buluşmaktan rahatsızlık duymayanların Türk milliyetçilerinin evi olan MHP ile komşu olmaktan rahatsızlık duymaları İP’in içinde bulunduğu zilletin en açık göstergelerinden biri olmuştur. Ülkemizin hayrına olacak her işin karşısında durmayı adet edinen bu kendini bilmezler, Türk milletinin azılı düşmanı HDP ile aynı yolu yürümekten bile bu kadar gocunmamışlar ve hatta “o koltuklarda bizim oylarımız sayesinde oturuyorsunuz” diye kendilerini fırçalayan HDP’liler karşısında süt dökmüş kedi misali İP’e dizilmişlerdi.

Çizdikleri zillet yolunda HDP ile bir araya gelmekten rahatsız olmayan, HDP’den yedikleri azarlara tek bir cevap veremeyenlerin bugün İP’leri çözülmüşçesine yaptıkları hadsiz açıklamalarla partimizi hedef almaları aziz Türk milletinin takdirindedir. Türk milleti HDP ile kol kola girme hevesinde olanlara 14 ve 28 Mayıs’ta nasıl dersini verdiyse 31 Mart yerel yönetimler seçiminde de iradesini PKK terör örgütünün siyasi uzantısına peşkeş çekmeye hevesli olanlara unutamayacakları bir ders verecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.