MHP'li Fatih Çetinkaya: Ankara'nın 5 Yılı CHP Belediyesi Tarafından Heba Oldu Gitti

MHP'li Fatih Çetinkaya: Ankara'nın 5 Yılı CHP Belediyesi Tarafından Heba Oldu Gitti

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çetinkaya, Ankara'nın son 5 yılını CHP belediyeciliğinin heba ettiğini söyledi ve CHP'yi sert bir şekilde eleştirdi. İşte Çetinkaya'nın açıklamaları..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan Fatih Çetinkaya, MHP Yenimahalle İlçe Başkanlığı'nın 11.olağan kongresinde yaptığı konuşmada, Ankara'daki son beş yılın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) belediye yönetimleri tarafından heba edildiğini belirtti. Çetinkaya'nın açıklamaları, CHP'yi ve Ankara'nın son beş yılını değerlendiren sert ifadelerle doluydu.

Konuşmasına Türkiye'nin milli ve siyasi istikrarının devamının önemine vurgu yaparak başlayan Fatih Çetinkaya, Cumhuriyetimizin 100. yılının yaklaştığı bu dönemde Türkiye'nin milli ve siyasi istikrarının korunmasının büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etti. Çetinkaya, MHP olarak Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Türkiye'yi bölgesinde lider ve dünyada güçlü bir devlet yapma hedefiyle mücadele ettiklerini belirtti.

f6uzbj5waaa11yt.jpg Fatih Çetinkaya

Fatih Çetinkaya'nın en dikkat çeken ifadeleri, Ankara'daki CHP belediyeciliğine yönelik eleştirileri oldu. Çetinkaya, "Ankara'nın son beş yılı CHP belediyeciliği tarafından heba oldu gitti." şeklinde konuşarak CHP'yi eleştirdi. Yenimahalle ve Ankara'nın CHP belediyeciliğini hak etmediğini belirten Çetinkaya, bu belediyecilik anlayışının başkente yakışmadığını ifade etti.

Konuşmasının devamında yerel seçimlere vurgu yapan Fatih Çetinkaya, MHP'nin 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerine hazırlandığını ve bu seçimlerde hedeflerinin yerel yönetimlerle merkezi yönetimin tam bir uyum içinde çalışması olduğunu söyledi. Çetinkaya, bu uyumun sağlanması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

CHP'yi eleştirerek devam eden Çetinkaya, "Muhalefet belediyelerinin yürek sızlatan beceriksiz yönetimlerine ve bundan dolayı ilçelerimizde ve şehirlerimizde oluşan makus talihe başta Yenimahalle ve Ankara olarak son vereceğiz." dedi. Ayrıca Çetinkaya, milletvekilleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarısız olan muhalefetin hala toparlanamadığını ve milletin verdiği mesajı anlayamadığını belirtti.

Son olarak, Çetinkaya, 14 ve 28 Mayıs'ta gerçekleşen seçimlerde Türk milletinin ferasetinin sandıkta kendini gösterdiğini ve 31 Mart 2024'teki yerel seçimlerde de milletin verdiği mesajı anlamayanların hüsrana uğrayacağını söyleyerek konuşmasını tamamladı.

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çetinkaya'nın CHP ve Ankara yönetimine yönelik sert eleştiriler içeren konuşması, kamuoyunda geniş yankı buldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.