MHP'li İsmail Özdemir'den Ekrem İmamoğlu Açıklaması

MHP'li İsmail Özdemir'den Ekrem İmamoğlu Açıklaması

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, siyasi rol kapma yarışına giren yerel yöneticilerin kendi işlerine bakması tavsiyesinde bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye laf yetiştirme gayretine giren Ekrem İmamoğlu'na tepki gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, göreve geldiği günden bu yana İstanbul’un meseleleri yerine başka işlerle meşgul olan Ekrem İmamoğlu'na rol kapma arayışını bırakıp kendi işine bakması tavsiyesinde bulundu.

İSTANBUL'UN MESELELERİ YERİNE BAŞKA İŞLERLE MEŞGUL OLDU

İstanbul’a hizmet etmek ve sorunlarını çözmek dışında bir yandan tatillerde boy gösteren, diğer yandansa darı ambarı rüyası gören tavuk misali güdümlü olarak sağa sola savrulan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı haddini bilmelidir. Göreve geldiği günden bu yana İstanbul’un meseleleri yerine zevküsefa ile meşgul olan bu zat, aldığı sorumluluğun kendisine ne kadar büyük ve ağır geldiğini her fırsatta göstermiştir. Partisindeki Kılıçdaroğlu karşıtı çevrelerin gözdesi olmak dışında hiçbir özelliği de yoktur. Aynı şahıs, 21. yüzyıl İstanbul’unda vatandaşı otobüs itmeye mahkûm bırakmış, “hizmette sıfır standardını” belediyecilikte yeni emsalleriyle göstermiştir. Böylece İstanbullu hizmete, her şeyin güzel olacağını iddia edenler vicdan ve utanma duygusuna muhtaç hale gelmiştir.

MUHATAP ALINMADIĞI KONULARDA ROL KAPMA YARIŞINA GİRECEĞİNE İŞİNE BAKSIN

PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye cici çocuk şirinliği göstererek, zillet cenahında rol kapma arayışında olan bu şahıs kendi işine baksın, görev sahası nereyse orada kalsın! Boyunu ve çapını aşan konularda, öne sürdüğü kendi partisinin kültür ve disiplini neyse ona uysun. Muhatap alınmadığı konularla ilgili rol kapma uğraşına girerek, Sayın Genel Başkanımıza cevap verme hadsizliğine de bir daha yeltenmesin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.