MHP'li Semih Yalçın'dan Serok Ahmet'te Ayar!

MHP'li Semih Yalçın'dan Serok Ahmet'te Ayar!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na kime ayar verilip verilmeyeceği konusunda ders verdi.

Vatandaşlardan ilgi görmeyince sesini duyurmak için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sataşan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu Ti'ye alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, kendisine ayar verdiğimizi düşünen Ahmet Davutoğlu'na ayar verme derdinde olmadıklarını belirterek, ayarı külliyen bozulan Ahmet Davutoğlu'nun ayarının tutmayacağını söyledi.

AYARI TUTMAZKİ SEROK AHMET'E AYAR VERELİM

Serok Ahmet nam Ahmet Davutoğlu, kamuoyunda ilgi görmeyince Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye sataşarak sesini duyurma derdine düşmüş. Hem de kendine “çok okuyan” süsü vererek… Biz Serok Ahmet’in kaç kitap okuduğunu bilemeyiz ama kaç paralık politikacı olduğunu ve siyaseti neresinden okuyup ne anladığını çok iyi biliriz. Bu nedenle kendisine ayar verme derdinde değiliz. Çünkü ayar tutmaz. Ayarı külliyen bozulmuş. 

PARTİSİNDEN TEKME YİYEN SEROK AHMET HİKAYEDEN BİLİM ADAMIDIR

Bay Serok, siyaseti hep tersinden okuyup ülkesinin ve eski partisinin başına büyük işler açan, bu yüzden de “mazul ve sakıt başbakan” payesini(!) ahzedip, tekmeyi yemiş “hikâyeden bilim adamı”dır. Serok Ahmet’in politikadaki son tersten çıkışı, üç beş oy devşirmek hevesiyle güzide ilimiz Diyarbakır’a “Amed” demesi oldu. Amed, sadece HDP’nin ve temsilcisi olduğu PKK’nın maksatlı olarak kullandığı bir isim… Bir atalar sözü de aklı arkasından giden Bay Serok’a gelsin: “Şaşkın ördek, başını bırakıp arkasından dalar.”mış.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.