MHP'Lİ TAŞDOĞAN'DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

MHP'Lİ TAŞDOĞAN'DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü unutmadı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada; gazetecilik mesleğinin, sorumluluk, fedâkarlık ve vicdan gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerden birisi olduğunu ifade eden MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, gazetecilerin, halk adına kutsal bir görev üstlendiklerini ve bu görevi icra ederken de çok kez zorluklarla karşılaştıklarını da vurguladı. 

Açıklamasında, mesai mefhumu olmadan her şart altında görevini yapmaya çalışan gazetecilerin özverilerinin bütün takdirlerin üzerinde olduğunu belirten MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, “Günümüzde toplumların aydınlanmasında ve reaksiyon göstermesinde önemli bir rol üstlenen basın, internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır. Bu sebeple, hızlı, anlaşılır, tek taraflı olmayan ve gerçekçi haber anlayışına sahip olarak görev yapan basın mensuplarımızın da çalışmaları takdire şayandır. Özellikle Gazi şehrimizde görev yapan basın mensuplarının da görev alma sorumluluğunda ve ahlaki değerler çevresinde haber ulaştırma düsturlarında hassas olduklarını görmek bizleri çok mutlu etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden, milletin vicdanının sesi olma bilinciyle çalışan, değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Aynı zamanda hayata veda eden basın mensuplarımızı da rahmetle yad ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.