MHP'nin Şubat Ayında Miting Yapacağı İller Belli Oldu

MHP'nin Şubat Ayında Miting Yapacağı İller Belli Oldu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP'nin Şubat ayında düzenleyeceği miting programını açıkladı.

MHP'nin Şubat ayında düzenleyeceği 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı mitingi hakkında bilgilendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, bu kapsamdaki ikinci mitingin 5 Şubat Pazar günü saat: 15.30'da Tekirdağ'ın Cumhuriyet Meydanı'nda düzenleneceğini açıkladı.

MHP'NİN ŞUBAT AYI MİTİNG PROGRAMI BELLİ OLDU

MHP'yi küçük görme yarışına giren anketçilerin ve siyasetçilerin MHP'ye yönelik algı operasyonu yürüttüğü 2022 yılında, Sivas, Bursa, Kayseri, Erzurum, Konya, Manisa, Elazığ, Samsun ve Mersin'de 2023'e Doğru Aday Belli Karar Net temalı dokuz miting düzenleyen MHP, muhaliflerin tüm algı operasyonlarını çöpe atmıştı.

Adım Adım 2023 hedefi ve 14 Mayıs’a doğru yürüyüşü doğrultusunda 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı miting yapma kararı alan MHP, bu kapsamda 2023 yılının ilk mitingini Amasya'nın Yavuz Selim Meydanı'nda düzenledi. 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı mitinglerine Şubat ayında da devam edecek olan MHP, bu kapsamdaki ikinci mitingini Tekirdağ ilinde yapma kararı aldı.

MHP'Lİ SEMİH YALÇIN'DAN TEKİRDAĞ MİTİNGİ AÇIKLAMASI

MHP'nin Şubat ayında düzenleyeceği 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı miting hakkında bilgilendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Adım Adım 2023 hedefi ve 14 Mayıs’a doğru yürüyüşümüz doğrultusunda partimizce sürdürülen anlatma ve aydınlatma toplantılarıyla açık hava buluşmalarına, son olarak 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı etkinlikler eklenmiştir. Bu çerçevede 5 Şubat Pazar günü Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımıyla 'Aziz Milletim Sıra Sende' temalı açık hava toplantısı Tekirdağ’da Cumhuriyet Meydanında düzenlenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.