OKTAY VURAL; PKK İLE AKP İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE !

OKTAY VURAL; PKK İLE AKP İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE !

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adeta bir terminatör, yok edici gibi Türkiye'nin menfaatlerini haleldar etmeye devam...

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adeta bir terminatör, yok edici gibi Türkiye'nin menfaatlerini haleldar etmeye devam ettiğini söyledi.

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural; "Merkez Bankası nezdinde sürekli olarak bir belirsizlik, bir şüphe uyandırmak suretiyle doları azdıran, borsa dolar ve faiz üçgeninde milletin hakkını hukukunu hakkına el uzatan milletin açıkçası varlığını ortadan kaybettirerek villalarındaki doları ikiye üçe katlamak isteyen bir zihniyetle karşı karşıyayız. Bu tam bir manipülasyon ve spekülatör olarak açıkçası rol oynamaktadır." diyen Vural, "Türkiye'yi karıştırıyor. Türkiye'de istikrarsızlığın bir numaralı sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olmuştur. Bugün söylediği her söz piyasaları etkilemekte, Meclis'te şiddet olarak geri dönmektedir. Hukuksuzluk olarak geri dönmektedir. Açıkçası Merkez Bankası Başkanını yedirtmem diyor Ali Babacan. Erdoğan'da 'Seni de başkanı da yerim' diyen bir denklem planlı bir saldırı. Babacan ve Başçı'yı istifa etmeye zorlayarak kötü giden ekonominin sorumluluğunu onların üstüne attırarak günah keçisi ilan etme stratejisi uyguluyor. Artık lale devri bitti sülale devri başladığından bu yana millet kaybediyor, villalarında dolar sıfırlamaya çalışanlar kazanıyor, rantçılar kazanıyor." şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.