Yandaş Medyadan Akşener'e Psikolojik Harekat

Yandaş Medyadan Akşener'e Psikolojik Harekat

Belli ki birileri Meral Akşener'in MHP'den kopmasını istiyor. Belli ki o birileri sipariş yazılarla kamuoyunu Meral Akşener MHP'den kopacaka hazırlıyor.

Önce cemaatçi ilan edilen sonra iftiraya maruz kalan Akşener için kurulan yeni komplo Akşener'in MHP'den ayrılacağı üzerine. Yandaş yazar Mahmut Övür'ün Akşener'i Ülkücü cenahta itibarsızlaştırmaya yönelik yazısının maksadı aslında bu.

MHP tabanında büyük bir sevgi gören ve "Ülkücülerin Ablası" konumundaki Meral Akşener'e dönük saldırı ve komplolar bitmiyor.  MHP içinde cemaatin uzantısıymış gibi gösterilmek istenen bu plan tutmayınca ağır bir iftiraya maruz kalan bununda altından şerefiyle kalkan Meral Akşener'e dönük tezgahta son adım Meral Akşener'in MHP'den ayrılacağı algısının yerleştirilmesi.

Bu algı operasyonunun bugünkü aktörü AKP'den milletvekili adayı olan yandaş Mahmut Övür... Sabah gazetesindeki köşesinde Meral Akşener'in Bahçeli tarafından yıpratıldığını ve yalnızlaştırıldığını öne süren Mahmut Övür Meral Akşener'i cemaatin parlattığını Bahçeli'nin de buna tepki olarak Akşener'i sildiğini iddia etti.

Meral Akşener'e yönelik başlatılan psikolojik harbin bir figüranı olduğu açıkça belli olan Mahmut Övür yazısında Akşener'in Abdullah Gül'ün başını çekeceği yeni oluşumda adının geçtiğini belirterek Meral Akşener ile Ülkücüler arasındaki sevgiyi de baltalamak istemiş. 

Oysa MHP içinde cemaatçi arayanlar Meral Akşener'e bakacağına gözlerini kripto cemaatçilere çevirmeliler.

Türk siyasetinde her kesimin sevgisini kazanmış ve Ülkücülerin Ablası iltifatına mazhar olmuş Meral Akşener için MHP'den başka siyaset yapılacak adres, Türk Milleti için umud yoktur.

İçeriden ve dışarıdan kendisine karşı yürütülen psikolojik harekata vakur duruşu ile karşılık veren Meral Akşener'in partisi Milliyetçi Harekettir. 

Ne Meral Akşener Ülkücülerin ablası olmaktan vaz geçer ne de Ülkücüler ablasından.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum