Youtube Pek Sevilmeyen O Özelliği Kaldırıyor! 26 Haziran'dan Sonra Kullanamayacaksınız!

Youtube Pek Sevilmeyen O Özelliği Kaldırıyor! 26 Haziran'dan Sonra Kullanamayacaksınız!

Youtube, zamanında büyük etki yaratan ancak sonrasında ilgi çekmeyen özelliğini kaldırıyor. Üstelik 26 Haziran'dan sonra o özelliği kullanamayacaksınız. Milyonlarca kullanıcıya üzücü haber verildi.

Youtube'un ilk başta dikkat çeken ancak daha sonra o kadar da ilgi görmeyen özelliği kaldırılıyor. Şirket, aldığı kararla beraber Youtube Hikayeler'i kaldırma kararı aldı. Daha önce pek çok kullanıcı bu özelliği deneyimledi. Ancak görülen o ki fazla ilgi görmedi. Bu nedenle farklı özelliklere ve uygulamalara odaklanabilmek adına Youtube'un bu özelliğine veda edilecek.

Youtube Hikayeler özelliği, tıpkı diğer uygulamalarda olduğu üzere kullanıcıların günlük yaşantılarını paylaşması üzerine kuruluydu. Ancak her ne olduysa Youtube üzerinde beklentileri pek de karşılayabilmiş değil. Bu nedenle 26 Haziran'da kaldırılma kararı alındı.
Kaldırıldıktan sonra eski hikayelerinizi görüntüleyebilmek ve onları depolamak için bir hafta süreniz bulunuyor. O süre de dolduğu vakit, hikayeler özelliği tamamen Youtube platformundan kalkmış olacak.

Youtube Hikayeler yerine gelecek zamanda çok daha farkı ve sıra dışı özelliklerle karşılaşabiliriz. Bunu da göz önünde bulunduracak olur isek Youtube'un çalışmalarına ağırlık vereceğini az çok tahmin ediyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.