Çorum Ülkü ocaklarından ihtiyaç sahibi çocuklara giyecek yardımı

Çorum Ülkü ocaklarından ihtiyaç sahibi çocuklara giyecek yardımı

Çorum Ülkü Ocakları tarafından geleneksel hale getirilen, çocuklar üşümesin diye ’BirBotBirMont’ kampanyası çervesinde ihtiyaç sahibi bin çocuğa giyecek yardımı yapıldı.

İhtiyaç sahibi çocuklarımızın yüreğini ısıtmak, bir nebze de olsa onların mutluluğuna vesile olmak paha biçilemeyecek bir huzur ve mutluluk kaynağı oldu.
Kampanyayla ilgi duyuruyu yaptığımız ilk günden bugüne siz değerli gönüldaşlarımızın desteği artarak devam etti. Bu sebeple en büyük teşekkürü sizler hak ediyorsununuz.
Sizlerin desteği ve sahip çıkması sayesinde her yıl büyüyerek devam eden kampanyamızda bu sene yaklaşık bin adet bot ve montu ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırdık. Yine bu sene Çorum merkezin dışına çıkarak Alaca, Osmancık ve Sungurlu ilçelerimizde de çocuklarımıza buluştuk. Onların yüzündeki tebessümü, yüreğindeki sıcaklığı hissettik ve böyle bir hizmete bizleri vesile kıldığı için Rabb’im’e şükrettik.
Bu vesileyle, kampanyamıza katkı sağlayan, dualarında bizleri unutmayan bütün gönüldaşlarımıza teşekkür ediyor, bu süreçte özveriyle çalışan teşkilatlarımıza da şükranlarımı sunuyorum

photo-5893157135905307584-y.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.