Kafaları Karıştıran Zeka Testi! Resimdeki 4 Farklı Yüzü 15 Saniyede Bulmalısın! Becerinizi ve Zekanızı Test Edin!

Kafaları Karıştıran Zeka Testi! Resimdeki 4 Farklı Yüzü 15 Saniyede Bulmalısın! Becerinizi ve Zekanızı Test Edin!

Bu zeka ve dikkat testinde 15 saniye süreniz var. 4 farklı yüz var ve bunu ilk bakışta görmek biraz zor. iq zeka testi arayanların kafası karışıyor. İşte becerinizi de ölçecek o resim...

Pek çok zeka testi kullanıcıların dikkatini ölçmekle birlikte ne kadar pratik olduklarını ve beyinlerinin hangi bölgelerini daha baskın şekilde ölçtüğünü analiz ediyor. Peki sizler aşağıda yer alan resimde kaç tane yüz olduğunu bulabilecek misiniz? İşte zeka testinde yer alan dört farklı resim ve 15 saniye süreniz var...

15 Saniyede Bulabilecek misiniz?

Zeka testinde yer alan resimleri 15 saniyede bulmanız gerekiyor. Dikkatinize ve becerinize ne kadar güveniyorsunuz onu anlamanın yollarından birisi de bu tarz resimleri incelemekten geçiyor. IQ testi arayan okuyucular da bu resimleri tercih etmekte. Ancak test sonunda iq'nuz için kesin bir yorumda bulunulamaz. Bunun için daha profesyonel testleri tercih etmeniz gerekecek. Kronomotre tutarak resme bakmaya hemen başlayın.

SÜRE BAŞLADI!

Aşağıdaki resmi inceleyin ve resimde yalnızca bir adam mı var yoksa toplamda 3 farklı yüz daha mı görüyorsunuz hemen bulun.

zekatesti1-11zon.jpeg

KAÇ TANE YÜZ GÖRDÜNÜZ?

Resme baktığınızda kaç yüz gördüğünüzü hemen yorumlarda belirtin. Eğer bu yüzleri siz de gördüyseniz kaç saniyede testi tamamladığınızı da yazabilirsiniz.

zekatesti2-11zon.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.