Ülkücünün Ülkücüden başka dostu yoktur.

    Ülkücü olmanın bin bir türlü zorluğunu yaşamayanlar Ülkücü’nün bir değer olduğunu nereden bilsin. Bilge Lider Bahçeli, Ülkücünün değerini bilmeyenlere, tepeden bakanlara şöyle seslendi: “Vefasızlık imansızlıktır, ihanete iltifat ve ihtiramdır. Vefası olmayan kaypaktır, kaçaktır, korkaktır, manen kayıptır.”

    Derdi koltuk olanların, Ülkücülerden köşe bucak kaçanların maskeleri düşmüştür.

    Bilge Lider Bahçeli’nin: “Bir kere ihanetle bin kere ihanet arasında hiçbir fark yoktur” mesajının adresi neresi, muhatabı kimdir?

   1 Kasım 2015 seçimleri sonrası yaşanan kaos sona ermiş, yeniden diriliş başlamıştır. Geçmişte çok daha zor günleri aşıp gelenler davaya sahip çıkmalıdır.  Geçmişte siyasetin gereği söylenen sözlere takılıp kalmanın, iç çekişmelerin hiç kimseye faydası yoktur.

    Unutulmayalım, Türk’ün Türk’ten, Ülkücünün Ülkücüden başka dostu yoktur. Ülkücülerin derdiyle dertlenmeyenler, Ülkücü geçinenlerle Ülkücülükten geçinenler; Ülkücü Hareketi yönetemez, yönetmemelidir. Özde Ülkücü olanlar eteğindeki taşı döksün, birbirlerinin yüzüne bakamaz hale gelmesin.

   Geçmişte Ülkücüleri yok etmek için her türlü tezviratı yapmış olanların saltanatının sona ereceği günler gelip çatmıştır.  On ikiye çeyrek kala harekete katılıp baş köşeye kurulanlar gidecek, ülkücülerin varlığı devam edecektir.

    Hasbelkader partinin çeşitli kademelerinde (il ve ilçelerde) görev yapanlar, belediye başkanı, meclis üyesi olanlar,  velhasılı kelam Ülkücülere tepeden bakan her kim var ise, ayağını denk alsın. Ülkücü Hareket; ülkeyi yönetecek liyakat ve ehliyete haiz kadrolara maliktir.

    Emperyalist devletlerin cirit attığı bu coğrafyada, onların taşeronu bölücü pkk/pyd gibi ihanet odakları ile amansız bir savaşa giren ülkemizin, bu alçak ve sinsi savaştan zaferle çıkması için Ülkücü Hareketin, her zamankinden daha fazla birliğe, dayanışmaya ihtiyacı vardır. Yılgınlık, karamsarlık ve umutsuzluk Türk’e yakışmaz. Türk Milliyetçileri,  “Ülkücüye Yakışmayan”  davranışlardan ve söylemlerden sakınmalıdır.

   Son sözü Devlet Bahçeli söylesin:  Milliyetçi Hareket; Türk Milletinin son kalesi, son direniş burcudur. Milliyetçi Hareket; Milli Duruştur, Şühedaya Vefadır, Millete Bekadır.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ali BİLİR Arşivi
SON YAZILAR