50’DEN DE ÖNCE!!

8-9 Subat 1969 tarihi Milliyetçi Hareketin Siyasi Ad Günüdür. Başlangıcı insanlık tarihine dayanan, kökü asil Türk Milletine bağlı olan Türk Milliyetçilerinin son ve gerçek Milliyetçi Hareket Partisinin Kuruluş günüdür. MHP’nin 50. ad günü kutlu ve mutlu olsun. Türk Milleti, asaleti, cesareti, adanmışlığı, adaleti, sevdasıyla aldığı her karar ve yaptığı her hareketle tarih yazmış, tarih değiştirmiş, milletimizin bekası için can verip, can almıştır. Orta Asya steplerinden, Kızıl Şehirden, Ergenekon’dan başlayan kutlu yürüyüşümüz o günden bu güne dosta güven, düşmana korku salmıştır.

Teoman Han’dan Mete Han’a,

Sultan Alparslan’dan Fatih Sultan Mehmet Han’a,

Mustafa Kemal Atatürk’ten Son Başbuğ Alparslan Türkeş’e kadar uzanan şanlı Başbuğlarımızın yazdığı şerefli tarihimiz, bugün de liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli Beyin Bilge liderliğinde, Milliyetçi Hareket Partisi’nin “Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben” anlayışıyla Aziz Milletimizin varlık, birlik ve bütünlüğü esaslarıyla yazılmaya devam etmektedir.

Tarih boyunca, Türk Milleti ve Devleti için,

Türk Bayrağının Şerefi için,

Ülkümüzün Sancağı için,

Müslüman Türk’ün adını ve mührünü aleme vurmak için,

davamız uğruna canlarından vazgeçen, susadıkları şehadete vasıl olan, asil milletimizin kahraman evlatlarını, koç yiğitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Ne Mutlu Ülkücüyüm Diyene.

Selam ve Dua İle..!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.