BAŞKENTLİLER MHP İL BAŞKANI DOĞAN’I COŞKUYLA KARŞILAMAYA DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı’nda 24 Temmuz tarihinde bayrak değişimi gerçekleşti. 6 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı görevini sürdüren Turgay Baştuğ’un ardından, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin görevlendirmesiyle, Alparslan Doğan bayrağı devraldı.

79ef2311-8f26-48a6-828d-3739b9d445b8.jpg

TEŞKİLATIN HER KADEMESİNDE GÖREV ALDI

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Çatısı altında her kademede görev alan MHP Ankara il Başkanı Alparslan Doğan, son olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Keçiören Belediye Meclis Üyesi seçildi. Teşkilat içinde Alparslan Doğan, Milliyetçi Hareket Partisine dış mihrakların attığı her oka karşılık MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin arkasında dimdik durmasıyla kendini tanıttı.

94afba5e-38cf-4bed-9daf-2e0091c6290d.jpg

DEVİR TESLİMDE COŞKULU KALABALIK

27 Temmuz Perşembe günü Balgat’taki MHP Ankara İl Binası önünde gerçekleşen Sancak Teslim Töreninde MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Yıldırım, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, İl Yöneticileri, Milliyetçi Hareket Partisi mensupları ve Başkentliler Alparslan Doğan’ı yalnız bırakmadı. Törendeki konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sözlerini hatırlatan Alparslan Doğan’ın “Siz yürüyün Ankara dimdik yanınızdadır” sözleri törene katılanlar tarafından sloganlarla karşılık buldu.

a45d4757-0657-47f2-93bf-9e3860d564d9.jpg

BAŞKENTLİLERDEN YENİ İL BAŞKANINA BÜYÜK TEVECCÜH

Alparslan Doğan’ın görevi devraldığı günden bu yana, MHP Ankara İl Binasındaki kalabalık artarak devam ediyor. Siyasi temsilciler, Sivil Toplum Kuruluşları, Yerel Yöneticiler ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen Milliyetçi Hareket Partisi mensupları, Alparslan Doğan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, hayır dualarını dile getiriyor. Coşku ve duanın bir arada olduğu MHP Ankara İl Binasında duygusal anlar da fotoğraf karelerine yansıyor.

İL BİNASI İÇİNDE KUYRUK OLDU

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan’ı tebrik etmeye gelen vatandaşların yoğunluğu il binasında ilginç görüntülere sahne oldu. Bina içine sığmayan coşkulu kalabalık merdivenlerde sıraya girdi. Bekleyen herkesi tek tek kucaklayan ve dinleyen Alparslan Doğan’ın samimi tavrı ise partililerden tam puan aldı. 

7f2ccdaf-2bff-4be4-9c44-ccf7e0332c00.jpg

YENİ ÜYE SAYISINDA DİKKAT ÇEKEN ARTIŞ

MHP Ankara İl Başkanlığı bir taraftan hayırlı olsun ziyaretleri ile dolup taşarken diğer yandan yeni üye kayıtlarıyla da dikkat çekiyor. Yerel seçim öncesi üye kayıt sayısındaki artışla dikkat çeken MHP Ankara İl Başkanlığı, üye kaydı yaptırmak isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açıyor.
Yeni üye kayıtları hakkında konuşan MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, “ Partimize katılan her bir üyemiz milli değerlerimize olan inancını göstermiş oluyor. Bu büyüme ve güçlenme süreciyle Ankara İl Teşkilatımız daha da güçlenecek yerel seçimlerde partimiz daha aktif ve etkin bir şekilde çalışmalarına devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Nihal GENÇALP Arşivi
SON YAZILAR