DENİZ ÖZKÖK'TEN SON VEDA YAZISI

Değerli kardeşlerim, sizlere faydalı olmanın yanı sıra, okurken sıkılmayacağınız yazılar yazmak için elimden geldiğince çabaladım.

Köşe yazısı yazmak gerçekten zor bir sanat ve ben bunu mükemmel yapıyorum diyemem. Sadece yapabilmeye çalışıyorum. Kendi halinde bir şeyler karalamaya çalışıyorum.

Genelde bir köşe yazısını okuduktan sonra; “Amma da sallamış ha. Ya da edebiyat parçalamış. Ben de yazarım o kadarını.

Ne olacak yani” gibi serzenişleri hepimiz çevremizden duyarız. Yazı yazmak bir duvar örer gibi kelimeleri uygun yerlerine yerleştirmektir.

Yanlış bir yere yerleştirilen kelimeden dolayı yazan duvarın altında kalabilir.

Ben de duvar altında kalmadan bir şeyler yapabildiysem ne mutlu bana.

Tabi her ne kadar yapmak istediğimiz şeyleri yaparken gayret sarf etsek de, ilke önce Yüce Mevlam’ın izni olması gerekir.

Çoğunuzun bildiği bir kıssa ile son yazıma son veriyorum.

Bundan sonraki yaşantımın uzunca bir bölümünde sanıyorum ki, yazılarımın yayınlaması mümkün olmayacak. Çocuklarımın eğitimi ile ilgili bazen bizi sevdiğimiz şeylerden bir süreliğine uzak tutabiliyor.

Çocuklarımla ilgilenme gereği yazı yazmamın doğru olmayacağını düşündüğüm için sizlere veda etmek arzusuyla, yazıyorum bu yazımı.

Birçok insan bana memleketimizde ve partimize yaşanan sıkıntıları, şahısların sıkıntılarını, bazı kardeşlerimizin verdikleri mücadeleleri iletti ve ben de değerli ülkücüdaşlarımın da katkılarıyla çözüm yollarını, yine birlik ve beraberlikle halletmenin keyfini bu ÜlkücüMedya haber sitesi sayesinde yaşadım.

İnsanın çok basit bile olsa bir kimsenin derdini bilmesi, onun için çabalaması, başını yastığa huzur ve güvenle koymasını sağlıyor.

İşte bu yüzden bu www.ulkucumedya.com kurucusu Selim karadavut’a öncelikle sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bana yazılarımı yayınlama izni verdiğiniz için teşekkür ederim.

Sonrasında siz değerli kardeşlerim; yazılarımı okuma lütfunu gösterdiğiniz için ve tenezzül edip yorumlarınızla düşüncelerime, analizlerime ve en önemlisi yazılarımı geliştirme yolunda bana destekler veren Mustafa Önder hocam'a verdiğim mücadelede katkı sağladığınız için minnettarım.

Tüm değerli ülkücüdaşlarıma sağlık, huzur ve esenlik içinde yaşamalarını yüce Allah'tan diliyorum.

Milliyetci Ülkücü Hareketin Genelbaşkanı DEVLET BAHÇELİDİR

Allah'a emanet olun.

Saygılarımla...

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum