Osman BÜYÜKKAYA

Osman BÜYÜKKAYA

YENİ DÜNYA DÜZENİ

Dünya Sağlık Örgütü,(DSÖ) CORONA virüsü soğuk algınlığı Semptomlarıyla başlayan ve çok tehlikeli sağlık sorunlarına neden olan virüsler, sıralamasına girdiğini açıkladı. Dünyada 2009 yılındaki domuz gribi, 2012 yılında SARS ve MERS adlı salgın hastalıklar 2014’te ebola salgını ve 2016’daki ZİKA virüsü gibi tehditlerle yüzleşmişti. 2012 yılında çıkan MERS ve SARS virüsleri ile aynı aileden olduğu tanımlanan, CORONA virüsü, MERS ve SARS tipi virüsler hayvanlardan insanlara bulaşıyor. Örneğin SARS misk kedisinden insana, MERS virüsünün ise deveden insana bulaştığı tahmin ediliyor. CORONA virüsüne sahip hayvanlardan insana bulaşan bir örnek henüz bilinmiyor. Tüm dünya virüs salgınıyla boğuşmakta ve bu sorun günler geçtikçe daha netameli bir hal alarak yayılmayı sürdürüyor olması, tedbirlerin daha üst düzeye çıkartılması gerektiğini gösteriyor. Bence virüsün Laboratuvar ortamında üretilip bilinçli yayılma ihtimal yüksek olan örnekler sunacağım, yazımda siz okuyucularıma. ABD de kayıtlara geçen ama şu an için ispatı olmayan üç olaydan bahsedeceğim, üçünün menşei, ABD halk arasında ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler.
ABD. 1979 yılında yapılan ve dünya düzenine yön vereceği söylenen Anıt, ABD. ELBERTON şehrinin en yüksek noktasında ve üzerinde 10 madde bulunuyor. Yapıldığı günden bu yana tartışmalara konu olan GUİDESTONES Anıtıdır. Anıta 2014 yılında bir köşe taşı eklendi, Anıtta yapılan bu son güncelleme, kimilerine göre “Yeni Dünya Düzeni” takipçilerinin iş başında olduğunu ve bu güncellemeyi yaptığını düşünüyorlar. Yeni Dünya Düzenine gidilecek ilkelerin yazıldığı bu Anıt, bir plan olarak değerlendirilirse 2014 yılının önemi ne olabilir? Bu anıtta yazılı 10 emrin ilk maddesi Dünya Nüfusunu 500.000.000 milyonun altında tutulması olduğunu göz önünde bulundurursak 2014 yılından sonra ne gibi gelişmeler yaşandığına bakmak gereklidir.
10 ilkenin, yazılı olduğu Anıt dört büyük parça parçanın yüzeylerine İngilizce, Rusça, Arapça, İspanyolca, Çince, Hintçe, İbranice ve SWAHİ( Güney Afrika’da kullanılan dil) dilinde kazıyarak yazılmıştır.
1- İnsan nüfusunu daima doğa ile uyumlu olarak 500.000.000’un altında tut.
2 -Farklılıkların ve uygunluğun, gelişiminin çoğaltılmasını bilgece idare et.
3 -İnsanlığı yaşayan yeni bir dil ile birleştir.
4 -Tutku, inanç, gelenek ve her şeyi yönet.
5 -İnsanları ve ulusları, adil yasalar ve sadece mahkemeler ile koru.
6 -Bütün anlaşmazlıkları ülkeler üstü bir mahkemeye bağla.
7 -Küçük yasalar ve kullanışsız protokollerden kaçın.
8 -Kişisel hakları, sosyal görevler ile dengele.
9 -Gerçeği, güzelliği, aşkı, sonsuzlukla ahenk kurma arayışını takdir et.
10-Dünyada bir kanser olma, doğaya yer bırak, doğaya yer bırak.
İlkelerin birincisinde “İnsan nüfusunu 500 milyonun altında, doğayla değişmeyen bir dengede olacak şekilde sabit tut!”
Onuncusu madde Dünyanın kanseri olma, doğaya yer bıraktır. Yazıtta bu ifadeler yer almaktadır.
2- ABD’li medyum SYLVİA BROWNE ve LİNDSAY Harrison tarafından yıllar önce yazılan Kehanetler kitabındaki satırlar CORONA virüs belirtileri ile oldukça benzer nitelikte. ABD’de Yaklaşık 15 yıl önce kaleme alınan Kehanetler kitabının 210. sayfasında yer alan ifadeler şoke etti. Kitapta 2020’lerde yeni tip korona virüs (COVİD 19) belirtilerini gösteren bir salgının hızla yayılacağı anlatılıyor. 2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması ile çok fazla insanı öldüğünü göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, o yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.
3- Dünyanın en zengin Yahudi ailesi olan ROCKEFELLER ailesine ait ROCKEFELLER VAKFI 10 yıl önce yayınladığı raporda, korona virüs salgınını birebir anlattığı ortaya çıktı. Korona virüsün insan yapımı bir biyolojik saldırı olduğu iddiaları yeni bir boyut kazandı. Dünya ekonomisi ve siyasetine yön verdiği iddialarıyla pek çok komplo teorisinin merkezinde olan ROCKEFELLER ailesidir. Gelecek bilimci Peter SCHHWARTZ in ROCKEFELLER Vakfı’na bağlı olarak kurduğu Global Business Network (GBN) tarafından yayınlanmış “Teknoloji ve Uluslararası Kalkınmanın gelecek, için; Senaryolar” başlıklı rapordaki ifadeler okuyanları hayrete düşürdü. 2010 Mayıs’ında servis edilen raporda 2030 yılına kadar gerçekleşecek kehanetler yer alıyor ve bu kehanetlerden birinde de günümüzdeki korona virüsü akıllara getiren bir salgından bahsediliyor. Çin’in Vuhan bölgesinden yayılıp dünyayı saracağını Simülasyonla göstermişler. Bu kadar da rastlantı olabilir mi diyebilirsiniz ancak daha da ilginç olanı korona virüs, daha ortada yokken bu vakıf, virüs için yapılacak ilacın patentini bile aldığı söyleniyor. Simülasyon çalışmasının yapıldığı yer Çin’in Vuhan bölgesi ihracatının %80 ini Çin bu bölgeden yapıyor tesadüf OLURMU?…
Kritik grup olan 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkmasını yasaklandı, benim oğlum ANASTEZİCİ dolmuşa binip her gün göreve gidiyor onun gibi birçok evli ve bekâr çalışan var bunlar akşam evlerine dönüyorlar virüs getirmediğini nasıl garanti ederiz. Savunma toplu halde olmalı netice alabilmek için; bence yoksa zor görünüyor. Yakın geçmişteki küresel krizlerde (2008 mali krizi ve 2014 Ebola salgını) küresel liderlik rolünü ABD üstlenmişti. Ancak bugünkü hükümet liderlik görevini bıraktı ve Amerika’nın geleceğini, insanlığın geleceğinden daha önemli bir mesele olarak gördüğünü açık ve net bir şekilde ortaya koydu. ABD tarafından ortada bırakılan boşluk diğer ülkeler tarafından doldurulmadığı takdirde devam eden salgının önüne geçilmesinin zor. Devletler arasında ayrılığa ve Prestij kaybına neden olup, uzun yıllar boyunca Uluslararası ilişkileri zehirlemeye de devam edecektir. Bölünmüşlük yoluna mı gireceğiz yoksa küresel birlik yoluna mı adapte olacağız? Bölünmüşlüğü seçtiğimiz takdirde sadece krizin uzamasına neden olmakla kalmayacak aynı zamanda gelecekte daha da kötü felaketlerin önünü açmış olacağız. Küresel birliği seçersek bu yalnızca Korona virüsüne karşı değil aynı zamanda 21. yüzyılda insanlığa musallat olacak gelecekteki tüm salgın ve krizlere karşı da bir zafer kazanılmış olacaktır. ABD neden liderlik pozisyonundan vazgeçti bence yukarda bulunan önemli üç maddenin gerçek payı olabileceğini doğruluyor, bu benim bakış açımdır. G20 (Kalkınmış Ülkeler) zirvesinde hiçbir karar alamadılar, her Ülke ferdi hareket edecek zenginler az zararla kurtulacak fakir ülkelerin insanları ise ölecek Yenidünya düzeninde sanırım bu olacak.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Osman BÜYÜKKAYA Arşivi
SON YAZILAR