Dr. Abdullah BUKSUR

Dr. Abdullah BUKSUR

AYAĞA KALKACAĞIZ

Medeniyetler öyle zamanlar yaşar ki, bazen tohum olurlar; Başka bir baharda, içinde hakimiyet ve güç barındıran çınarlar olmak için... 

Biz, Türk medeniyetinin yeniden silkinip kendine getirecek şerefli çocuklar, umutlarına ve hayallerine kurşun işlemeyen yiğitler, çınarımızı İslam'ın barış ve kardeşlik suyu ile sulayarak yeniden mazlumların umudu olacağımız günlere hazırlanmalıyız.

Bizim atalarımız, Anadolu'yu Türk medeniyetiyle mayalayıp İslamlaştırırken, toplumun ihtiyaçlarına uygun olarak teşkilatlandırmışlar; Ahilik, Bacıyanı-Rum, Yiğitlik gibi yapılarla her alanda kendini savunabilecek hale getirmişler.

Bizim içimizde Kirmanilerin, Ahi Evranların olduğunu biliyoruz. Allah her mekana ve bedene bir görev vermiştir. Ne mutlu verilen görevi anlatanlara. Millet olarak yapmamız gereken bu değerlerimizi yeniden görünür hale getirerek, Medeniyetimizi ayağa kaldırmaktır.

Hürriyet ve adalet diyerek, nimetin ve külfeti eşit paylaştıran ehil ellerle, Medeniyetimizi ayağa kaldırdığımızda, bu kahpe düzenin ağababaları ve onların tasmalı köpekleri, tuzbuz olacaktır. 

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Dr. Abdullah BUKSUR Arşivi
SON YAZILAR