SON VİRAJ

Eeeey, dünya !

Eeeey, Türk ve müslümanlara karşı birleşen haçlı zihniyeti !

Eeeey, Avrupa, Amerika !

Eeeey, pkk ve tüm Türk düşmanı terör örgütlerinin ülkemizdeki uzantıları !

Eeeey, 15 Temmuz girişiminde bulunan fetö'nün; kullanıp atacağı piyonları !

Eeeey, hâlâ BEKÂnın ne demek olduğunu anlayamayan zekâ yoksunları!

Türkleri, müslümanları ve Türkiye Cumhuriyeti'ni vesayet altına alamayacaksınız !

Bütün çırpınmalarınız, bütün kalleşliklerinize rağmen tüm girişimleriniz boşa çıktığı gibi yine hüsrana uğrayacaksınız..

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yıl kutlamalarına engel olamayacaksınız !

 

Biz ki;

Türklük vücut bulduğundan bugüne kadar sekteye uğramayan, titreyip kendine dönen, devlet yıktırmayan, gerektiğinde devletleri, imparatorlukları bünyesine katan, 16 devlet kuran bir ecdadın mirasçılarıyız.

Tarih bilmiyorsanız, tarihimizi okuduğunuzda ne olduğumuzu, kim olduğumuzu bileceksiniz.

Alparslan'dan, Atatürk'e, Başbuğ Alparslan Türkeş'den, Devletin Bilge Lideri Sn. Devlet Bahçeli'ye kadar yüzlerce yiğit yetiştiren kutlu davanın mücadele kahramanları olan Yüce bir Devletten bahsediyoruz.

BEKÂ meselesini hâlâ anlayamayan zekâ özürlüler,  BEKÂ, dünün büyük problemi, bugün belamız, yarınlarda da ülkemiz, çocuklarımız ve torunlarımızın sancısı olacağını ne zaman ve nasıl anlayacaksınız ?

Amerika denen devşirme devlet şimdiye kadar bir, iki yerde yenilgiye uğradı ama 15  Temmuz'daki hain saldırısında aldığı yenilgiyi, hezimeti, dünya yok olmadığı sürece unutmayacak, unutamayacak ve tadı damağında kalmış olarak yaşayacaktır. Onun için diyoruz ki, tüm dünyaya haince saldıran bu kalleş millet bizim için de bir BEKÂ meselesidir.

Eğer 15  Temmuz gecesi; devletin bekâsını önplanda tutan, her şeyin hatta, hatta canından dahi üstün sayan vatanseverler ile basireti, bilgi, beceri,  bilgelik vasfı, öngörüsü had safhada olan Sn. Devlet Bahçeli olmasaydı, bugün Türkiye Cumhuriyeti;

Yeni bir ihtilal, darbe ve muhtıralarla, bir çok istenmeyen ve onaylanamayacak olaylarla karşı karşıya kalacak, yine ülkemiz sıfırdan başlamak zorunda bırakılacaktı. Belkide Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi haçlı ülkeleri, cennet vatanımız üzerine çöreklenecek lime lime etmenin planlarını yapıyor olacaklardı.

SON VİRAJA GİRİLDİ !

Eeeey Türk Milleti ve onun onurlu, gururlu yenilmez evlatları, artık uyanmanın zamanı geldi. Eğer uyanmazsak tüm Türk düşmanlarının geçmişte bizlere yaşatılan menfur olayları tekrar yaşatmak için planlar kurduklarından hiç şüpheniz olmasın.

Hiç gözlerini kırpmadan, sözde sözleşmeler yaparak imzalanıyor ve sözde ermeni soykırımı kabul ediliyor, Mukaddes Kudüs Yahudilerin başkenti ilan ediliyor, başka ülkelerin toprakları bir Terör Devleti olan İsrail'e peşkeş cekiliyorsa;

Yarın Suriye'nin kuzeyi ile Fırat'ın doğusu içinde aynı planların yapılması kaçınılmaz bir durumdur. İşte BEKÂ, BEKÂ dediğimiz olay budur. Bu daha üzerimize oynanan oyunların küçük  bir parçasıdır. Buz dağının ardında, daha büyük oyunlar planlanmaktadır.

Allah'a binlerce kez şükrediyorum ki, Ülkemiz, satrançda çok ilerisini görebilen, ona göre hamleler yapan Sn. Devlet Bahçeli gibi dirayetli önünü görebilen bir Lidere sahip.

UYAN, TÜRK MİLLETİ UYAN ! OYUNA GELME ! OYUNU, DEVLET’TEN YANA, BEKÂDAN YANA OLANLARA KULLAN.

Aksi takdirde SON VİRAJ da ülkemizi çok büyük tehlikelerin beklediği kaçınılmaz bir durumdur.

ALLAH ÜLKEMİZİN, ÜLKEMİZDEN YANA TAVIR ALANLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.