9 MAYIS, GÜNDOĞDU’DA TÜRKLÜĞÜN KUTLU TOYU OLMALI!

 

“Dokuz” (9) sayısı, Türklüğün uğurlu sayılarındandır...

“Dok”, “doğmak”tan gelir...

Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türk milleti de “Dokuz tuğlu Dokuz Oğuz’dandır!

9 Eylül 1922’de İzmir’de küffar denize döküldükten sonra Atatürk, genç Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur.

Yarın 9 Mayıs 2015...

Yarın Ülkücü Hareket, İzmir-Gündoğdu Meydanı’ndaki mitingte birilerine iyi bir ders vererek, Türkiye Cumhuriyeti’nin onarım, huzura kavuşma ve atılımı için MHP iktidarının işaret fişeğini çakacak!

9 Mayıs 2015, haddini aşıp millet parasıyla Milliyetçi Hareket’in mitingini kırmak, psikolojik travma oluşturmak için 10 Mayıs’taki programını 9 Mayıs’a çeken haramzadelere iyi bir ders verildiği ve milletin hürriyetine kavuşacağı tarih olmalıdır!

Hukuk tanımayan, çıkarları uğruna İmralı-Kandil arasında postacılık yapan kafanın Türk milliyetçilerine 9 Mayıs’ta kafa tutmasına izin verilmemelidir!

9 Eylül 1922 gibi “milli kurtuluş” günü olarak tarihe geçmelidir!

Çağdaş, cumhuriyetçi, hürriyetçi, demokrat, milliyetçi İzmirli, Gündoğdu’da yekvücut olmalı, şanlı Türk bayrakları ve üç hilalli bayraklarla alanda gövde gösterisi yapmalıdır!

Ege’nin yiğit, cesur evlatları, Gündoğdu’da mutlaka buluşup vatanın üstünde padişahlığa özenenlere dur demelidir!

İzmir ve Gündoğdu, milletin sırtına binen hırsızlardan, asalaklardan, hayınlardan, bölücülerden, din tacirlerinden, devletin temellerine dinamit koyan taşeronlardan kurtuluşu ilan edecektir!

“Cumhur”un parasıyla şatafatlı hayat süren hanedan çocuklarının gelip devlete diz çöktürdüğü İzmir’de “vesayet” meraklısı “eşbaşkan”lara ve “kapıkulları”na ders verme zamanıdır!

Milletin oyuyla reis-i cumhur olup hiçbir yemine sadık kalmamış, kendi ihtirası uğruna milletin parasını hoyratça savuran, milletin uçağı ve araçlarıyla şehir şehir dolaşıp mitingler yapan, 400 milletvekili için AKP’ye oy istemekten çekinmeyen, tarafsızlığını yitirmiş, bir gün ak dediğine bir gün kara diyen, milleti dilim dilim doğrayıp bölücü eşkiyayı palazlandırdıktan sonra milliyetçiliğe soyunan birine ders verme zamanıdır!

Cumhuriyeti, anayasayı, parlamenter sistemi askıya alan birine haddini bildirme zamanıdır...

İnadına İzmir’de mitinge soyunup AKP’ye, kendine oy isteyecek, yalanlarına yenilerini katacaktır, buna Türk milliyetçileri izin veremez!

Padişahın MHP mitingi üstüne 18.00’de Atatürk Stadında miting yapıp gece Almanya’ya uçmak, tam komplodur ve İzmir’de bu komploya izin verilmemelidir!

Gündoğdu’da bu tezgâha iyi bir Osmanlı şamarı atılmalı, saray heveslilerinin gözüne “milletin iradesi” iyice sokulmalıdır!

9 Mayıs 2015 Gündoğdu mitingi, başta Genel Merkez olmak üzere, MHP İzmir teşkilatları ve komşu illerin teşkilatları için “kutlu yürüyüş”ün eşiğinde iyi bir imtihandır!

Cümle âlem, hanedanın kiminle aşık atmaya kalktığını iyi bellemesi lâzımdır!

Türk milletinin kandırılmasına, Kur’an’ın siyaset metaı yapılmasına, devletin kurumlarının daha fazla örselenmesine, adalet ve hukukun yok edilmesine Ülkücüler müsaade edemez!

9 Mayıs’taki İzmir mitingi, 8 Haziran’daki MHP iktidarı için dönüm noktasıdır.

9 Mayıs 2015, Türklüğün, Türk milletinin ayağa kalkış tarihi olarak ışıldamalıdır!

Gündoğdu, “Ne mutlu Türküm diyene!” sesiyle inletilmeli, üç hilalli ve şanlı ay-yıldızlı bayraklarla İzmir sokakları kırmızıya bürünmelidir...

İhmal etmemeli, savsaklamamalı, coşkuyla, düğüne gider gibi Gündoğdu’ya koşmalı, Türk milletini, Ege’yi, efeleri, zeybekleri, Bozkurtları, Hasan Tahsinleri, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün cesur, çağdaş, cumhuriyetçi evlatları MHP’nin Gündoğdu’ya sığmayan “kutlu toy”unda buluşturulmalı!

9 Mayıs 2015, Oğuz Ata’dan nasihatli, Atatürk’ten ezberli, Başbuğ’dan desturlu lider Bahçeli’nin İzmir’de yeniden Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yönetimine adım attığı mitingdir!

Gündoğdu’da, iktidar ve ağababaları ne yaparsa yapsın, Türkiye Cumhuriyeti’nin üzerine Türklüğün güneşi doğacaktır.

9 Mayıs’ın, AKP iktidarı ve despotizm heveslisi kaçak saray hanedanının sonunun geldiğini gösteren tarih olduğunu bütün vatan hayınlarına belletme zamanıdır!

Haydi, eşbaşkanlık, rant, gösteriş ve despotizm heveslilerinin hevesini kursağında koymaya ve bölücülerin ümitlerini yerle yeksan etmeye!

Haydi İzmir! Haydi Ege, haydi Milliyetçi Hareket!

 

Mustafa ÖNDER
[email protected]
facebook.com/mustafaonder15
twitter.com/mustafaonder07

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Mustafa ÖNDER Arşivi
SON YAZILAR