AKP, MÜLTECİLERİ ARTIK GÖNDERMELİ

Üç tarafın deniz, güvenliğini sağlayamadıktan sonra barındırdığın mültecinin Hrıstiyan batıya botla kaçışı, denizin ortasında batışı ve bebeklerin ölmesi size itibar değil, itibarsızlık getirir. İslam kardeşliği nutuklarınız da boş…

AB ile üç milyar Avro’ya bitirdiğiniz mülteci pazarlığı ortada…

Vatanın neresinde, ne iş yaptıkları, kimlerin kucağına düştükleri ya da kimleri yoldan çıkardıkları belli olmayan 2,5 milyon yabancı…

Mahallelerimiz Arap sokaklarına döndü.

Çoğu genç, bu mültecileri ya kamplarda iskân edin ya da memleketlerine yollayın.

Aslında gerçek Müslüman adamlar, zulüm altındaki memleketinde arslanlar gibi mücadele edeceğine yaban ellerde dilenmez! Bu nasıl bir imandır?

Varlıklı olanlar Türkiye’nin gelişmiş illerinde keyfindedir. Fakiri fukarası ile dilenmekte, ona buna marabalık yapmakta belki de uyuşturucu ve fuhuşun, terörün kucağındadır, var mı bir analiziniz, kaydınız?

13 yılda sınırlarımızı, şehirlerimizi PKK’li itlerle doldurdunuz, haberiniz olmadı. Ya oy peşindeydiniz ya da milyarlık saray… Mezhebi bakışınız bile şaşı idi. Çözüm süreci yalanıyla bu belayı siz yarattınız, PKK/HDP’yi siz siyasileştirdiniz, IŞİD’i siz palazlandırdınız.

Şimdi de İP’çi Perinçek’in dostu oluverdiniz.

Elin oğlu gelip İstanbul’un göbeğinde, Sultanahmet’te bombayla beraber turizminizi patlatıyor… Taaa Suriye’den oralara kadar gelirken ne yaptınız, neden önleyici tedbir almadınız? Yayın yasağı koymakla, güvenlik zirvesi yapmakla bitmiyor sorumluluğunuz!

Suudi Arabistan doğumlu terörist, Suriye vatandaşı imiş! Kaynağa bakar mısınız, her türlü dinci terör örgütünü üreten Arabistan’ın ta kendisi! Burada üreyen mikrobun da hayat bulduğu yer Suriye bataklığı! Şunu bilin ki Suudlar, İslam dünyasında bir fitne yuvasıdır!

Bütün istihbarat kaynaklarını MİT’e verdiniz; askerin, emniyetin kaynaklarını taşıdınız, memlekette ne kadar tecrübeli asker ve polis varsa çözüm sürecinde paralel bahanesiyle tasfiye ettiniz, polisin askerin burnunu kışladan karakoldan çıkartmadınız. Şimdi yılanazınca askere sarılıyor, Anadolu çocuklarının şehadetine sebep oluyorsunuz.

Şu Kandil denen eşkıya yuvasına uçaklarla bombalayıp durmak, havanda su dövmektir, hain içeriye çöreklenmiş, şehirlerde kadrolaşmıştır; neden süpürecek bir kara harekâtına da girişmiyorsunuz?

Kahpelik içeridedir. PKK ve uzantıları, DHKP-C, MLKP, IŞİD ve ne idüğü belirsiz mülteciler bu kadar içimize yerleşmişken ve işbirliği halindeyken, terörle mücadele edemezsin…

Meclise soktuğun HDP’nin eşbaşkanı kadın MLKP’den yargılanmakta iken mücadele edemezsin, bu sahte demokrasi havariliğinden vazgeç!

Üniversitelerine PKK el atmış, atadığın rektör ve dekanların kimi onlara göz yumarken, müstemleke aydını ve mandacı akademisyenlerin devleti katil ilan ederken Kandil’i bombalamak gaz almaktır!

4 gün önce bir Alman gazetesi, “Türkiye’nin büyük şehirlerinde bombaların patlaması an meselesi” diyebilirken siz neyi öngörüyordunuz?

IŞİD denen İslam düşmanı emperyalist taşeronu memlekette dergi yayınlayıp İstanbul’u ve gazetecileri tehdit ederken ne yapmıştınız?

Bu milletin parasını 2,5 milyon mülteciye harcayamazsınız! Bu “ev sahipliği” artık “enayiliğe” dönüşmüştür. Hükümet, mülteciye çalışma izni çıkarıyor, bu milletin çocuklarını biraz daha yoksulluğa itiyor, sermayenin ucuz iş tuzağına düşürüyor!

Bırakın bu sahte milliyetçiliği, demokratlığı, ikiyüzlü İslam kardeşliği masallarını…

Durum vahim, Türk-Kürt çatışmasına gebeyiz. Terör ve vatan hainlerine idamı getirin Meclise… Kucağınızdaki yılanları bir bir tespit edip yargıya teslim edin… Ederken de kendi içinizdeki Kürtçüleri, etnikçileri saf dışı edin önce… İmralı-Kandil postacılığı yapanları da verin yargıya… Güçlü devletseniz Suriye ve Irak sınırında güvenliği tesis edin…

Suruç’u, Reyhanlı’yı, Ankara’yı unutmadık, çözemediniz işi… Çuvallayan istihbaratınızın işi AKP adaylarını analiz etmek, sarayın karabulutlarını kaldırmak mı?

Parlamenter sistemde palazlanıp başımıza olmadık işler açarak, memleket güllük gülistanlıkken kan gölüne çevirerek acaba bizi bu sistemden yıldırmaya mı çalışıyorsunuz?

Vazgeçin, 92 yıllık Cumhuriyet’i ve teamülleri oluşmuş parlamenter sistemi size yedirmeyiz.

Siz içimize doldurduğunuz şu mülteci kılıklı imansız Arapları gönderin önce, sonra terörle ciddiyetle mücadele edin, sarayın vesayetinden kurtulun, sistemin nimetlerini göreceksiniz!

Bırakın bizi kandırmayı, aldatıla aldatıla aptala dönen sizsiniz!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.