AKP’NİN DİNİ VE ESRARKEŞLERİ

Birileri bunlara esrar içiriyor olmalı…

Uyuşturucuyu çekip canlı bomba olarak piyasaya salınan teröristler gibiler…

Muhafazakâr, liberal, dindar ama gırtlağına kadar yolsuzluğa batmış iktidarın şizofreni belirtileri gösteren yandaşları, haşhaşı çekip meydanlarda, ekranlarda “iftira bombaları” ile milleti parçalıyorlar.

Yalakalık, dalkavukluk, yavşaklık ve yalamalığın bini bir paraya!

Adam sözde koskoca profesör ama karşısındaki çocuk ve kadınlara yeni bestesini(!) okutuyor:

"Heval Tayyip Erdoğan, Resok Tayyip Erdoğan Salli Ala Muhammed! Ak Parti u Ak Parti Salli Ala Muhammed!"(1)

Bu ruh sağlığı bozuk tip, yeni AKP dininden!

Diğer biri Kürtçü, ta Diyarbakır’dan gelmiş, İzmir’de ötüyor. Aday gösterilmeyince bari saraya danışman olayım diye deli kılığına girmiş İzmirlilere haşhaşi diyor.(2)

İnsan, “bu AKP’ye oy veren kitle akıl tutulmasında mı acaba?” diye sormadan edemiyor.

Çalıyorlar, tekmeliyorlar, bir paket erzağa muhtaç ediyorlar, 949 lira asgari ücrete çalıştırıyorlar, oğullar, kızlar devleti soyuyor, halkın evlatları işsiz beklerken onlar torpille kendi çocuklarını işe koyuyorlar, katrilyonluk sarayda oturup milyarlık arabalarla geziyorlar, o AKP kitlesi hala cellâdına oy veriyor!(3)

Başından türbanı, elinden tespihi düşürmeyip mümin olduğunu söyleyen bu AKP’li kitle, İslama, Allah’a, Kur’an’a, Peygambere yapılan hakaretleri, münafık ve müşrik idarecileri nasıl göz ardı edebiliyor?

Bu kitlelere uyuşturucu mu veriyorlar acaba, yoksa okuyup üflüyorlar mı?

15 Ekim 2014’te kamudaki taşıt israfını önleyeceğiz diyorlardı, şimdi 3,3 milyarlık saltanatı “çerez parası” olarak nitelerken, ekonomiyi kötü etkiler diye emekliye zam yapmayan ikiyüzlülüğe nasıl göz yumuyor bu AKP’liler?(4)

Bu “araf”ta kalmış AKP kitlesi, sırmalı cüppeler giyen ve milyarlık Mercedese binen Diyanet Başkanını bu mübarek dine nasıl yakıştırıyor, anlamak istiyorum!(5)

Şahsi ikballeri için Müslümanlara bok atmaktan çekinmeyen bu şizofren tabakaya, rant ve ihale için AKP’ye dalkavukluğa soyunan yavşaklara nasıl tahammül ediyor AKP’liler?

Bunca deliyi, meczubu, şizofreni AKP mumla mı arayıp getiriyor meydanlara? Milyonlarca insan bu münafıklara, müşriklere neden tepki göstermiyor, en önemlisi de bu taptıkları Padişah, bu Serok Ahmet niye bunlara çüşşş demiyor bir türlü?

Mesela, koskoca adamlar, neden RTE’ye “yalarım” diyor(6), mesela ihale dalkavuğunun “Ben ona aşığım, Mevlana ile Şems gibi” derken çüşşş demiyorlar, neden koskoca kadınlar “g….nün kılıyım” derken, evli barklı kadınlar “annem gibi kokuyorsun” derken neden edep ya kadın demiyorlar, birini tanrı vasıflı ilan edeni, sünnetine uyulacak peygamber diye niteleyeni lanetlemiyorlar?(7)(8)(9)

Bu kitlenin dini farklı bir din mi, ılımlı İslam dedikleri küfrün uşağı mı oldular?

Miting için ezanı, musallada bekleyen cenazeyi bekleten kafa, elinde Kur’an sallayan kafa hangi dinden?(10)

Camilere masalar kurup siyasi faaliyet yapan, camiden kaçak elektrik çeken, meydana seyyar Kabe kurup tavaf eden AKP’nin dini hangi din?

Üç gün önce kendine sövenleri danışman yapan, partide görevlendiren, 11 yıl birlikte “paralel” yol aldıklarını darbeci ilan eden, iftira, gıybet, yalan, adaleti siyasi oyuncak yapan AKP’nin dini hangi din?

Her yerde yüzlerce koruma ve sözde kefeniyle dolaşan iman ve emrinde asker ve polis varken elindeki silah ve yüzlerce mermisiyle sarayın savunmasına soyunan deliler hangi dinden?(11)

Okulu tatil edip öğretmen ve öğrencileri mitinge götüren inanç hangisi?

Millet malı araçları ve büroları parti aracı olarak kullanan iman hangi dinden?

Beytül malın madenini yandaşa verip çıkardığı kömürü satın alan ve işçiyi yer altına gömüp bir de tekmeleyen alın teri tacirliği hangi dinin emri?(12)

Müfteri ve yobaz paçavra gazetede zırvalayan Latif…

Mümin ve hacca gitmiş bir Türk kadını Meral Akşener’e kaset iftirası atıp kabuğuna çekilen devşirme dönek Latif gibileri neyle besliyor bu AKP?(13)

Bu fırıldak Latif’e, bu iftira fabrikası Latif’e ne içirip ekrana çıkarıyor yandaş ahaber?

Ağzı lağıma dönmüş, ona buna ihanet etmekten zevk alan kahpe, bu sefer Devlet Beye dil uzatmış(14)…

Başbuğ Türkeş hayatta değil, Fethullah ABD’den cevap veremez, salla yalanı gitsin…

Bir kere ihanet eden daima ihanet eder, yıllarca köpeği olduğu cemaate tasmasını tutanların saldırttığı bu şizofren MHP’ye sataşıyor utanmadan…

Hemen bir “mazlum senaryosu”… Odasında saldırıya uğramış da, RTE geçmiş olsun demiş de… Katmerli yalanın bini bir paraya… Bu akıl hastasına sizden bir çüş demeyecek mi?

Allah aşkına ey AKP’ye oy veren kitle, bu delilerin, yalakaların, yandaşların, dalkavukların, sahte peygamberlerin, sahte mazlumların nesine oy veriyorsun?

Yakında ne memleket, ne iş, ne bayrak, ne dil, ne de iman kalacak?

Gözünü açman için Güneydoğu’da Kürdistan’ın ilanını, kutularda topladıkları paralarla yurt dışına kaçtıkları zamanı mı bekliyorsun? Bu dünyayı geçin, ahretini ne yapacaksın ey Müslümanlar? “Bakara makara çekmeyi” nerede affettireceksiniz?

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum