AKP’NİN ILIMLI İSEVÎLERİ

 

Hani adam demiş ya, “Dinime söven bari Müslüman olsa...” diye...

İşte o hesap...

Araf’ta kalmış ve 8 Haziran’dan beri “parsel parsel satış” açıklaması beklediğimiz Arınç’ınki de öyle...

Kalkmış, Halaçoğlu için konuşuyor. Gözündeki merteği görmez, elin gözündeki çöple uğraşan tip... Sıkışınca da timsah gözyaşı döken ikiyüzlülük!

Meydanlarda, salonlarda gerek CHP’ye ve gerekse MHP ve Ülkücülere din üzerinden iftiranın bin türlüsünü atan AKP’dir.

Bu ülkede dini ticaret metaı ve camileri siyaset malzemesi yapan da AKP’dir.

Bu memleket, iktidardaki partinin genel başkanının “Biz BOP eşbaşkanlarından biriyiz” diye isevî planla övündüğü günleri görmüştür.

Bu memleket, Irak işgal edildiğinde, Müslüman kadınların ırzına geçen Amerikalı askerler için dua eden AKP’li yöneticiler görmüştür!

Bu memleket, AB istiyor diye camilerde Cuma hutbelerinde “Son hak din İslâm’dır” ayetinin okutulmadığı muhafazakâr/dindar AKP iktidarını da görmüştür.

Hıristiyan Avrupa’da Türk düşmanı papanın heykeli önünde anlaşma imzalayan Başbakan ve Dışişleri Bakanlarını da bu Müslüman memleket AKP ile gördü...

Bu ülkede zinayı serbest bırakan, resmi nikâhtan önce dini nikâh yasağını kaldıran, kadın cinayetlerini patlatan, domuzu kasap vitrinine çıkaran, fuhuş ve uyuşturucuyu patlatan partidir AKP.

AKP sayesinde, kanını İslam uğruna seve seve akıtan vatanseverlik, yurtseverlik, milliyetçilik ayaklar altına alınıp şehit “kelle” sayılmış, Türk bayrağı gönderden indirilip PKK paçavraları dikilmiştir.

AKP sayesinde Türk askerinin başına çuval geçirilmiş, Musul konsolosluğu basılıp personeli rehin alınmış, IŞİD tehdidiyle Türk toprağı terk edilip Süleyman Şah’ın türbesi nakledilmiştir.

“Amaç için papaz kıyafeti bile giyerim” diyen bir kafayı da tanıdı bu ülke...

Müslümanın “şeref”ini markette alınıp satılabilen unvana dönüştürdüler. Oslo hikâyesini hangi iman sahibi yer yutar Allah aşkına?

17-25 yolsuzluk operasyonu sonrası “yolsuzluk hırsızlık değildir” fetvası veren allameler türedi AKP döneminde...

Avrupa Teşkilatı, “muta nikâhı hikâyeleri” ile çalkalanan partidir AKP! İlçe kongresinden sonra âlem yapıp dansöz oynatan teşkilat mensuplarının partisidir!

İskilipli Atıfların, eşkıya Şeyh Saitlerin, meczup Said-i Kürdilerin kahraman kesildiği devirdir AKP’li 13 yıl...

Fırat kıyısında kaybolan koyundan sorumlu Müslüman ülkede, yöneticilerinin Soma’da işçi tekmelediği, adam tokatladığı partidir AKP.

Günün beş vakti Allah, Bismillah deyip lüks “itibar saray”ında millete milletin kesesinden iftar vererek harama bulaşmış dört bakanı adalete teslim etmeyen kafadır AKP...

Yalanı, riyayı, şahsi ikballeri uğruna mubah sayan zihniyettir AKP...

Ülkücülere “Fatiha bilmezler” iftirasını atan, “Bizans dostu kahpe İnönü” diyen, CHP’lilere “Camileri ahır yapan, ülkeye sığınan mültecileri Haçlıya teslim eden” diye yüklenen, “İki ayyaşın yaptığı yasa muteber de dinin emrettiğinin neden reddedilmesi gerekiyor” diyen partidir AKP.

“Milletin a...na koymayı” şiar edinmiş rant ve dünyalık müptelası dalkavuklar sürüsünü besleyip amaçları uğruna kullanan yeni dinci burjuvayı üreten partidir AKP...

İmam-Hatip, imanlı gençlik yalanlarıyla müminlerin gözünü boyayan bu Vehhabi Suud dostu “ılımlı Müslümanlar”ın ne Allah’ın emirlerine, ne Kur’an’a, ne de Hz. Muhammed’in sünnetine itikadı vardır denebilir mi?

İman ehli AKP yöneticilerinin hiç olmazsa birinin, “Sana dokunmak ibadettir” diyen densize bir kelam ettiği görülmüş müdür?

“G...n kılı olayım” diyen zavallı kadını edebe davet eden bir Arınç çıkmış mıdır?

“İntihalci” profesörü milli eğitim bakanı yapan kafa, 10. Yıl Marşı’nı faşist marş ilan eden kafa, bir yerine Andımız batan kafa, bu iktidar kafasıdır.

“Rahmetimiz gazabımızı aşacak” diye güç zehirlenmesine uğramış, münafıklığın tavan yaptığı iktidardır AKP.

Kandil gecesi, cemaat ve tarikatları “kırmızı kitap”a alıp inadına Dolmabahçe’de gayrimüslimlerle toplantı yapan, her yerde kilise evler, Akdamar’da, Sümela’da kilise ayinleri yaptıran, hem Noel Baba’ya laf edip hem de Cumhuriyet’te ilk kilise arsasını vermeye kalkan partidir AKP!

Her gittiği yerde dergâh-yatır gezip “RTE için her gün 2 rekât şükür namazı kılınması”nı isteyen, “RTE, Türkiye’nin ezeli ve ebedi başkanıdır” diyen, “Peygamberimiz hata yaptı biz yapmadık” şirkine bulaşan, AKP logolu Hz. Muhammed kimlik kartı dağıtan, “çalışan kadın fuhuşa ortam yaratır” diyebilen, “cinsel ilişki namazdan daha önemlidir” fetvası verebilen, türbanıyla ekranda boy gösterip kocasına arkadaşını teklif edebilen, bolca cemaatsiz gösteriş camileri yapan meczuplara bir kelime etmeyen kafadır AKP...

Cumhuriyetin 92. yılında yöneticisini tanrı vasıflı, halife diye niteleyen meczup şizofrenlere ağzını açıp tövbeye davet etmeyeceksin, kalkıp sizin iftira, yalan, talan, ikiyüzlülük dolu siyasetinizi açık eden Halaçoğlu’na laf edeceksin!

Geçin beyler, geçin de, ılımlı, isevî Müslümanlığınızın ispatına bir bakın:

AKP’nin imam-hatipli/imanlı/kindar gençlik kolları Gölbaşı Vilayetler Evi'nde verdiği iftarda “Şu anda Ak partimize ve Başbakanımıza destekçi olmak demek; Adnan Menderes'e, namaz kılan ilk Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'a, yalnız başına davasını savunan adam Erbakan hocamıza, Recep Tayyip Erdoğan'a yeni Türkiye'ye destek olmak demektir" diye konuşmuş!

Yani... Diğerleri dinsiz, kâfir!

Eyyy Arınç, eyyy tasmalı medya, eyy Atatürkçü CHP... Anladınız mı mesele neymiş?

Hadi bakalım onlara da bir höykürün de görelim!

 

Mustafa ÖNDER
[email protected]
facebook.com/mustafaonder15
twitter.com/mustafaonder07

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.