BOMBA YÜKLÜ DEVLET KAMYONU!

48 saatte kendi memleketinde 9 şehit veren millet…

Memleketi yabancı cennetine çeviren birilerini alkışlamaya devam eden ve celladını seven yüzde 49,5’luk kitle…

            Çözüm çözüm çözülme sürecinde memleketin silah deposu, eleman yığınağı yapılmasına ses çıkarmayan, şimdi de Suriyeli 3,5 milyon haine vatandaşlık vermeye kalkan kafa…

            Devletinin resmi dili ve beşbin yıllık muazzam ana dili Türkçe olan Türk Milletini asimile etmeye kalkan kafa, kendi vatanında kendi vatandaşını mülteci kılığında ve ne olduğu belirsiz sürülere katlettiriyor.

            Ne idüğü belirsiz bu ihanet kitlesinden bazıları, sözde “misafir” olduğu Beyşehir’de köpek tekmeliyor, halka saldırıyor, bir gencimizi öldürüyor…

            Bu ürkek ve korkak hainler, vatanımızın her yanında şirket kuruyor, sahillerde deniz sefası yapıyor, dükkanlarımıza Arapça levhalar asıyorlar.

            Bunlar savaş mağduru falan değil… Hepsi de genç ve savaştan kaçan hainler…

            Müslüman ülkeler yerine Batı’ya kapak atmaya can atacak kadar da süfliler…

            Bayramda Suriye’ye ziyarete gidip gelecek kadar da yüzsüzler…

            Yani paramızla içimizde bomba besliyoruz.

            Sokaklar Suriyeli dilenci doldu. Fuhuş orta yerde, işgücü kırımı aleni..

            AKP, Türk milletinin sinir uçlarıyla oynuyor…

            Milli kimlikten uzak AKP hükümetleri, devletin temeline elleriyle dinamit döşüyor.

            Bugün söylediğinin ertesi gün tersini söyleyen, Batı’nın üç kuruşluk desteği için mülteciyi ülkeye dolduran da bunlardı.

Üstelik yalnız da değiller…

AKP’liler kadar terörist cenazelerine katılan Y-CHP’liler ve PKK uzantısı HDP’liler de bu ihanete çanak tutuyor.

PKK’yi meclise sokan, meclis araçlarıyla terörist taşıyan, kamu malını talan eden, belediyeleri terörist yatağı yapan dangalak Marksist-Ateist-Zerdüşt devrimbazlar, devletin gözü önünde PKK’nin sokaklara yaptığı barikatlar, yer altına kazdığı tüneller, asfaltlara gizlediği bomba düzenekleri, evlere yaptığı silah ve mühimmat yığınakları ile başlattığı isyanlarla gurur duyabilir!

            AKP’nin saçmasapan politikaları ile terör, gemi azıya aldı.

            Aktütün’e mühimmat götüren konvoya saldırı düzenleniyor, onca şehit veriliyor. Nice acıları yaşatan Aktütün güzergâhını bile güvenceye alamadılar…

            Suriye’de katillerin başı Bahoz öldürüldü diye manşet üstüne manşet çeken havuz gülleri, utanmadan da Suriyelilerin vatandaş yapılarak ileride o toprakların Türkiye’ye katılacağı balonunu uçuruyorlar.

            Daha mürekkep kurumadan da Mardin patlıyor…

            Hem de devlet kamyonuyla!

            Mardin-Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıda kullanılan 5 ton bomba yüklü kamyon HDP'li Mazıdağı İlçe Belediyesi'ne ait… PKK’li Belediye eşbaşkanı da kamyonun önceden çalındığı açıklaması yapıyor arsızca… 2 şehit ve 37 yaralıyla dalga geçiyor aklınca…

            3 yıl askeri polisi kışlaya karakola hapsedip köpekleri salıveren AKP, devlet bütçesinden gönderilen paraların PKK’ye nasıl aktarıldığını, bölgedeki PKK/HDP/BDP’li belediyelerin kadrolarına nasıl PKK’li yerleştirildiğini görmezden geldi.

            Şehirde polis tokatlayan PKK’li vekilleri, terörist PKK’yi kınamayan arsızları, makam araçları ile PKK’ye mühimmat taşıyan hainleri, belediye araçları ile sokaklarda hendek kazdıran başkanları, bütün kanundışı işlemlerine rağmen bölgeden temizleyip atamadılar.

            Bahçeli’nin defalarca uyarısına rağmen bölgede olağanüsü hal ilan etmeyip danışıklı dövüş sokak sokak temizliğe soyunarak göz boyamaya devam ettiler.

            Kaçırılan 3 erin akıbetinden haberi olmayanlar, PKK’nin propaganda videolarını paylaşarak maşalık ediyor.

            Olan bitenin bütün vebali AKP’nindir.

            Bu terör ve mülteci oyunun sonu vahimdir.

            AKP hükümeti, onlara vatandaşlık vereceğine, hepsini ya kamplarda toplamalı, ya kamyonlara doldurup Batı sınırlarına sevketmeli ya da hepsini sınır dışı etmelidir.

            Bu işin Müslümanlıkla, kardeşlikle alakası yoktur. Mültecilerin şehirlerimizde elini kolunu sallayarak gezmesi, ticaret yapması hangi anayasa maddesinde var? Hangi kanuna göre bu serbestlik?

            Türk milletini asimile etme oyunu, Tanrı korusun, sabrı taşmakta olan aziz milletin isyanıyla bozulduğunda yaşanacak iç savaş olur.

            Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sahibi Türk milletidir.

            Bu devletin kaderi, deneme yanılma, aldanma-aldatma dış politikası ile tayin edilemez.

            Batı’nın sahtekârlığını görünce, “Kamyonlara doldurur kapınıza dayarım” diyen AKP’nin lideri nerede şimdi?

            Dünyada hiçbir devlet, kendi parası ve kamyonlarıyla kendi insanının bombalanmasına izin vermez!

            Bu vatandaşlık verme palavralarını bırakıp bir an önce hepsini Suriye ve Irak’a geri gönderin… İkide bir Kandil kayalıklarını uçaklarla bombalama gösterisine son verip sınır ötesi askeri harekâtla dağı taşı temizleyin, eşkiyanın kulağından tutup getirin, meşhur deyiminizle “inlerine girin”, inlerine!

            

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.