“ÇOCUĞUMU YEDİNİZ ALLAHSIZLAR!”

 

İtibar saraylarında gösteriş için terör bölgesindeki polisine lojman tahsis edemeyen devletin kabahatidir olan biten...

Siyasi ikballeri uğruna polisini vatanın bağrında eşkiyaya şehit ettiren AKP’nin suçudur olan biten...

PKK’ye şehit ettirip arkasından “O polisler ezilen halkın emekçilerin çocuklarıdır” nutku çeken Kürtçülerin, katil PKK’yi kınamayan HDP’nin ikiyüzlülüğüdür olan biten...

Babasız kalan kardeşlerini okutmak için çırpınan gencecik polisin şehit edilmesidir olan biten...

Türk çocuklarını, devrim, halkların özgürlüğü, sosyalizm, ana dilde eğitim, dincilik, cumhuriyet düşmanlığı, mezhepçilik, cihat yalanlarıyla zehirleyen kirli örgütleri öz vatanımızda cirit attıran iktidarın suçudur olan biten...

Ordu’da bir baba bağırıyor: “Çocuğumuz yediniz Allahsızlaaarrr!

Olan bitenin, “hakikat”in ta kendisidir bu haykırış.

PKK, DHKP-C, Hizbullah, ESP, IŞİD gibi örgütler, istikbalimizi oluşturması gereken çocuklarımızı yemektedir.

Utanmadan, Ceylanpınar’da iki polisimizi şehit eden PKK itleri, Suruç’un intikamından bahsettiğine göre PKK/HDP/DHKP-C/ESP/SGDF işbirliği açığa çıkmaktadır.

Suruç’ta olan biten budur.

Bu şer şebekeleri, ölümlerine vesile oldukları gençlerin cenazelerini bile kullanmaya kalkışmakta, Alevi ayrımcılığı ile propagandaya soyunmaktadır.

Cayır cayır yanan bir baba yüreği gerçeği yüzlerine haykırmıştır sonunda:

“Çocuğumu yediniz Allahsızlar!”

Bombalı saldırıda ölen Ordulu çocuğun, nasıl kandırılıp Kobani uydurmasına kurban edildiğinin, yetmiyormuş gibi nasıl cenazesini bile kullanmaya kalkışmanın aldığı cevaptır bu haykırış!

Arsızca PKK uşaklığı yapıp Kürdistan dedikleri Kobani kantonunda(!) kütüphane yapmaya, çocuklara oyuncak götürmeye, militan eylemeye kalkan sözde sosyalist özentilerini camiye sokmayan babanın haykırışı!

Ve Trabzon’da da aynı soytarılık... Evladını Suruç’ta bombalatanlar, Suriye’deki PKK bölgesine götürmeye kalkanlar, cenazeden de nemalanmak üzere geldikleri köyde de suratlarına kapılar kapatılıyor.

Orta yerde kalmış gençleri din baskısı ve uyduruk cihat fetvaları ile Müslümanları katlettiren kafanın yaktığı Adıyaman’da bir baba... Oğlu Suruç katliamcısı çıktı. Ne acıdır ki, aile baba maaşını almak için anlaşmalı boşanmış... Diyarbakır’daki bombalamanın müsebbibi ile yakınlığı bariz bir aldatılmış genç... Kalkıp onca insanı bombalıyor, paramparça oluyor.

Çocuklarını cehalete, açlığa, fakirliğe, yobazlığa, din tüccarlarına, bölücülere, uyuşturucu baronlarına karşı koruyamayan bir hükümet...

İstihbaratı çökmüş, polisi, askeri, gaflet projeleri için karakola hapsedilmiş bir iktidarın, gençlerini kahve köşelerine mahkûm etmiş bir hükümetin yaktığı ailelerin ve gençlerin vebali AKP ve RTE’nin üzerindedir.

13 yılda devletin, bütün kurumların çivisini çıkardılar.

O babanın haykırışı onlaradır aslında. Vebal onlarındır.

Kindar/dindar AKP gençliğinin sözde Osmanlı ocakları başkanının “Canlı bombaya rahmet, yakınlarına sabır dileyen” mesajı da AKP’ye, Davutoğlu’na ve “namusları olan” RTE’ye kapak olsun!

 

Mustafa ÖNDER
[email protected]
facebook.com/mustafaonder15
twitter.com/mustafaonder07

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.