HİDAYETE EREN CHP’Lİ MÜFTÜ...

 

MHP’li ve BBP’li Tuğrul ve Yalçın’ın “devlet adamlığı” gösterisinin üstüne Y-CHP’li müftü İhsan’ın mesajları adeta tüy dikti...

Adam müthiş bir medya maymunu kesildi...

Onu CHP’den istifa edince neredeyse MHP’ye transfer edecek dangalaklar da çıkmıştı.

Ne marifetleri olduğu 30 Ağustos’ta ortaya çıktı.

Tam zamanında saraya gidip kutsuyor, sosyal medyada birilerine selam çakıyor.

Belli ki 1 Kasım’da CHP’den aday olamayacağı için birilerine işaret vermekle meşgul!

Birden hidayete erdi müftü vekil efendi...

Kaç-ak saraydaki resepsiyona gitmiş molla... Diyecek bir şey yok.

Sonra başlamış twit atmaya ama “saray”ı özel isim yazarak:

“Bu arada Saray’ın mescidinde namaz kılmak nasip oldu, bana saldıranlara da inşallah nasip olur.”

Allah Allah, orası kutsal bir mekân mı? Bu kutsîlik saraydan mı, içinde ikamet edenden mi kaynaklanıyor, bir açıklasan? Orada namaz kılınca hacı mı olacağız? İbadet de kabahat de gizli değil miydi Hoca?

“Hz. Muhammed bugün yaşıyor olsa Saray’a girer mi, bu akşam orada hissettim ki kesinlikle girerdi, çünkü orada sünnetten emareler çok”

Yahu hangi din adamı daha dün, "Hz.Muhammed yaşasa o saraya girmez. O sarayda haram var israf var" derken bugün mübarek ilan eder?

E müftü efendi, neymiş o emareler, gaipten haberler mi gelmeye başladı sana, bir açıklasan?

“Saray’da 30 Ağustos’ta şehit olanlar ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Keşke bana saldıranlar da orada olsaydı.”

“CHP’de iken söylediklerimi yazıp çizenler herhalde benim incitici eleştirilerim nedeniyle hicap duyduğumu sözlerimi duymamışlar.”

Bu nasıl bir itiraf? CHP’li vekil de olsan dürüst, vicdanlı, namuslu bir milletvekili nasıl yalan söyler, üstelik din adamı etiketli bir insanken?

“30 Ağustos nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği resepsiyona katıldım diye bana hücum edenleri Allah ıslah etsin.”

Siyasete neden hala Allah’ı katıyorsun bre?

“Benim CHP’de söylediklerimi bırakın, ben artık vallahi de billahi de ‘CHP’li İhsan Özkes’ değilim, ben İhsan Özkes’im lütfen kabullenin.”

Koskoca emekli müftü yıllarca CHP’li seçmeni kandırmış, halka yalan söylemiş, gerçekleri çarpıtmış demek ki... Kaç kişiliklisin kardeşim sen? Üstelik “Müftülükten emekli” ve “cumhur”un temsilcisi bir milletvekili olarak TBMM çatısında yemin etmedin mi be adam? Yuh yani!

Peki müftü iken hangi masken vardı, Müslümanları hangi vaazlarınla zehirledin, hangi günahlara soktun acaba?

“Bara meyhaneye gitseydim beni överlerdi. Saray’a gittim diye bana saldırıyorlar. Orada Kur’an dinledim, namaz kıldım, ayıp mı, günah mı?”

Sırf Kur’an dinlemeye saraya giden bir meczup? Oranın bir kutsiyeti var anlaşılan? Adamların sünnetine uyulacak, dokunulması sevap, tanrı vasıflı ilan ettiği saray sahibinin bir kerameti varmış ki İhsan efendi hidayete ermiş!

“Meraklılar için söyleyeyim. Atatürk de bugün yaşıyor olsa bu akşam mutlaka Saray’da olurdu.”

Atatürk bugün yaşıyor olsa senin gibileri köşke sokmaz, TBMM’ye adım attırmazdı be adam!

Cumhuriyetin temeline dinamit koyan, 92 yıllık Cumhuriyeti “reklam arası” gören zihniyeti unutup Atatürk benzetmesi yapacak kadar yolunu şaşırmış bir çift kişilik! Zoraki “sosyal demokratlık” bu kadar olabiliyor işte!

“Sanki bir ayıp işlemişim bir günah işlemişim gibi saldıranlara Allah akıl fikir versin. Nedir bu Tayyip Erdoğan düşmanlığı? Allah ıslah etsin.”

Nereye takılırsan takıl... Bu siyasî âlemde son günlerin ama yaptığın ibadeti twitter’da duyurup reklam eden sensin... Yani durup dururken kaşınan sensin! Allah seni ıslah etsin!

Vay molla vay! Vay karakteri çatlamış sahte kahraman!

Senin kıldırdığın namazlara, verdiğin vaazlara, aldığın maaşlara yazık!

Cukkalı vekillik tatlı mı geldi Hoca? CHP kapısı da kapandığına göre AKP’den mi medet bekliyorsun? Yahu işi dolandıracağına, doğrudan saraya gidip biat etseydin bakan bile olurdun bugün! Geç kalmışsın yine!

AKP boşuna erken seçime gidiyor. Keşke bunlardan 20’sini satın alıp hükümet kursaymış! Ne kadar transfer edilecek zat varmış!

Din üzerinden siyaset yapan vicdansızlığın son ve en güzel örneği İhsan’ı, belki millet bu gerçeği görür de din tacirlerine yüz vermez artık!

 

Mustafa ÖNDER
mustafaonder35@gmail.com
facebook.com/mustafaonder15
twitter.com/mustafaonder07

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.