İBLİSİN UŞAKLARI!

Dindar AKP’nin “Yeni Türkiye” naraları attığı ülkede başörtülü kadınlara kelepçe takıldığı devirdeyiz!

İkiyüzlülüğün iktidarında yobazlığın, gericiliğin, iftiranın, Cumhuriyet düşmanlığının bu kadarına pes!

Taş bağlamış kalplerinin, kanalizasyona dönmüş dillerinin, ilimsiz irfansız örümcek beyinlerinin fırsat buldukça fışkırdığı İblis uşakları yine sahnede...

İnsan denmeyecek bu zavallılar, ne yazık ki gazete diye fitne yaydıkları paçavralarda “Müslüman” diye torpilleniyor.

Gazi Mustafa Kemal’in ölüm döşeğinde son nefesini verirken “Aleykümselam!” diyebilen imanını nasıl ve hangi fani ölçebilir, açıklayabilir?

Meşrepleri belli bu yobazlardan hangisi, Atatürk gibi Hz.Muhammed’in mezarını yıkmak isteyen Vehhabi dürzülerine “Tek taşına dokunursanız ordumu gönderirim” diyebilir?

Bu mübarek dinin ölülerin ardından konuşulmaması düsturunu da unutmuş, Allah ile kul arasında “din tacirliği”ne soyunmuş müşrik ve İsevî sözde Müslümanlar bunca günahın hesabını nasıl verecek?

Ama ne günah, ne şirk, ne riyakârlık onları kesmiyor...

Sadece bu mazlum Türk milletine değil, askerî ve siyasî zaferleri ile bütün esir millet ve Müslümanlara hürriyet ve istiklal mücadelesi ilhamı olmuş asil Türk’e etmediklerini bırakmamaya kararlılar.

O kadar adice, o kadar insafsızca ve o kadar gâvurca vurmaya çalışıyorlar ki tepkiler de anında alınlarında patlıyor.

Manidar olan bunca tetikçiye, yobaza, örümcek kafaya bir vicdan sahibi savcının gereğini yapmaması...

Gericiliğin tavan yaptığı tetikçi Akit TV, Atatürk’e kin ve hakaret saçtı. Akit TV, Atatürk'ün hayatını kaybettiği 1938 için, “Zulüm 1938’de son buldu. Mustafa Kamal yıllar önce bugün öldü" diye yazdı.

Ne kadar acıdır ki “adalet”in atadığı kayyumun Millet’in yayın yönetmeni yaptığı kendini bilmez Salih Şekerci diye biri, 10 Kasım vesilesiyle “Zulüm bundan tam 77 yıl önce son buldu!” diye twit atacak kadar akıl tutulmasında...

Yine fitneci Akit TV, bir muhabirini İstanbul Sarıyer’de de yapılan resmi anma törenine yollamış. Muhabir de Anıtkabir’in maketinin önünde aylar önce Üsküdar Belediyesi’nin yaptığı Kabe maketi ile Anıtkabir maketini karşılaştırıp vatandaşlara “Üsküdar’daki Kabe maketi eleştirildi neden Anıtkabir maketini eleştirmiyorsunuz?”, “Üsküdar’daki Kabe maketine karşı mısınız” diye sorunca, törene katılanlar “Elhamdülillah Müslümanız. Peygamber de bizim Atatürk de bizim. Kabe ile Anıtkabir’i neden karşılaştırıyorsunuz.” şeklinde tepki gösteriyor.

Geçelim başka bir dinci şarlatana...

Eski RP milletvekili ve paçavra gazetenin yazarı Şevki Yılmaz, Twitter’dan zehir kusarak, Atatürk'ün "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" sözüne, "Egemenlik, kayıtsız ve şartsız her yerde ve her zaman sadece Allah'a aittir! Artık, Deccal'ın Devrini bitir Allahım!"diye yazmaktan ve ona “deccal” demekten çekinmiyor!

Bu densiz, AKP yandaşı şarlatan Memur-Sen’in düzenlediği konferansta Atatürk’e ‘Selanikli dönmeler’ şeklinde hakaretler etmekte mahzur görmeyen biridir.

Eğer doğruysa zaten sabıkalı olan bu meczup hakkında kamu davası açılmış!

Bu Akit paçavrası geçen sene 10 Kasım’da da provakatörlük yapıp fesli deli Kadir’in “Mustafa Kemal’i sevmeye mecbur muyuz?” başlıklı haberini yapmıştı.

RTE’nin başkan seçilmesi durumunda “halife” olacağını yazan Arap maymunu yazar da Akit’in kadrosunda...

Bu paçavra, 7 Haziran’da AKP tek başına iktidar olamayınca, halka zalim ve cahiller diyerek iyi yöneticilere layık olmadığını ilan etmişti.

Yine 2012’de “Anıtkabir Yunan tapınağına benziyor” diye başlık atan paçavradır.

Bu Vehhabi beslemesi, Türklük düşmanı Emevi kırıntılarının mütedeyyin kitleden nasıl tepki gördüğünü bilmiyorum ama aklı başında her insanın bu iftira makinesi gazete ve TV paçavrasına dur diyecek birilerini beklediğini biliyorum.

İlber Hoca, twitter’da öyle bir cevap vermiş ki:

Zulüm 1938'de sona erdi diyen veledi zinaların dedeleri, Atatürk vatan için savaşırken İngilizlere çiçek veriyordu.”

Başka denecek söz var mı?

 

Mustafa Önder

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.