MİLLİYETÇİ HAREKET BU OYUNU BOZAR!

 

17-25’ten beri ne zaman AKP ve RTE sıkışsa tasmasını elinde tuttuğu kuruluşları devreye sokuyor.

Bu millet ve devlet asalakları yine piyasada…

Genel başkanı, memuru üç kuruşa AKP’ye satıp vekil adayı olan sarı sendika başta…

İşçinin alınterini dinciliğe bağlayan sarı işçi sendikası kuyruğunda…

Arkada Müslüman kisveli para babası işadamları derneği…

Onun arkasında bir sürü din simsarı dernek, vakıf…

Şehzadenin havuzdan beslenen vakfı TÜRGEV, Ensar Vakfı, Deniz Feneri, ASKON, KADEM işin içinde…

İmam-hatiplerin siyasileştiği dernekler, İHH falan işin içinde…

Önceleri verdikleri ilanın altına imza atarlardı, şimdi imza atamıyorlar, sinsice “platform” perdesinin arkasında demokrasicilik oynuyorlar!

Baştan sona sahtekârlık, sömürü ve üstelik millete hakaret!

Memur, işçi ve mütedeyyin insanların kesesinden gazetelere milyarlık ilan veriyorlar!

Şu çerezci Maliye Bakanı, bu işin vergisini bir araştırsa? Bu değirmenin suyu nereden geliyor? “Platform” dediğin resmi bir kuruluş değil ki… Kim bunlar?

Sendikalarındaki, dernek ve vakıflarındaki bütün insanlar AKP’li mi? Diğer partilere oy verecek olan üyeler “çete” ise niye bünyelerinde barındırıyorlar?

Sivil Dayanışma Platformu diye AKP yan kuruluşu bir oluşum…

Önce 28 Şubat vesilesiyle ilan verdiler, “milli irade platformu” adıyla…

Sonra RTE posterli “sağlam irade” ilanını görmüştük…

17-25’te yakalanan AKP hırsızlarının yüce divana gitmemesi için yayınladıkları ilana bazı üyeleri habersiz imzalarını koydukları için tepki göstermişti!

Dün gazetelere tam sayfa ilan vermiş yine… SDP imzasıyla!

Biz bu oyunu bozarız!” diye…

Biraz okuyalım bildiriyi ve açıklayalım:

“Millet her zaman haklı çıktı. Her seferinde kirli oyunları bozdu!”

Buna denecek bir şey var mı? Yok! Milletin üstünde güç var mı? Yok!

Türk milleti, bütün oyunları bozduğu gibi sizin kirli oyununuzu da bozacaktır 7 Haziran’da, şüpheniz olmasın!

“Milletin ve Türkiye’nin düşmanları her yenilgiden sonra, yeni ihanetlerin peşine düştü. Emellerinden ve karanlık hayallerinden vazgeçmedi.”

Şimdi çüşşş! Bu yenilgi ülkede var olan bir savaşta mı, demokrasinin gereği sandıkta mı? Muhalefet partileri, milletin ve Türkiye’nin düşmanı mı?

O partilere oy veren milyonlarca vatandaş ve o partinin üyeleri hain mi? Bu densizler ve elbette AKP, bu “hain” ve “ihanet” kelimelerini çok sık kullanıyor, yoksa kendi ihanetlerini mi gölgeliyor bu saplantısıyla?

13 yıldır iktidarda olan AKP, bu illegal oluşumlara neden izin verip, suça yardım ve yataklık yaptı?

17-25 Aralık’ta suçüstü yakalanışını 11 yıllık paralel ortağı olan, “ne istediyse verdikleri cemaati” yok etmek için “Türkiye’nin legal, Anayasa ve kanunlarla kurulup faaliyet yürüten 46 yıllık MHP”yi nasıl arsızca ihanet çuvalına sokabiliyor?

Şimdi bu tasmalı müfterilere soruyorum: “MHP’nin emelleri ve karanlık hayalleri” nedir? Türk milletinin karşısına çıkıp açıklamazsanız alçaksınız!

Şimdi, kirli ittifak yeni bir oyun sahneliyor. Milletin Partisi (AKP mi?) ve Milletin Adamları (RTE mi?) kaybetsin, Türkiye koalisyonlar ve krizler dönemine girsin istiyor.”

Bu yeni oyun nedir açıklayın! Saf milleti kandırmaya yönelik bu cümleye kargalar güler. AKP, nereden milletin partisi, RTE nereden milletin adamı oluyor ey yandaşlar? Diğerleri başka milletin partisi mi, bu ne ötekileştirmek, milleti gruplaştırmak aşkı böyle?

Ne yani “aman koalisyon gelir” diye hiç seçime gitmeyelim, kanımızı emen AKP’yi hiç değiştirmeyelim mi? İşte yeni sivil vesayetçi kafa! Hani millet her zaman haklı idi?

“Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Selahattin Demirtaş, Paralel Çete, kartel medyası, illegal yapılar, dış mihraklar el ele verip bu aziz milleti davasından, Yeni Türkiye yolundan çevirmek için gece gündüz çalışıyor.”

Höst bre müfteriler, münafıklar, bir durun!

Siz Milliyetçi Hareket’in liderini nasıl PKK ve din tacirleri ile aynı kefeye koyarsınız bre densizler? Siz nasıl iftira atıp iman sahiplerini zan altında bırakırsınız bre İsevi Müslümanlar, iktidar beslemesi yandaşlar, höst!

İktidarsanız MİT’ten Emniyet’e, yargıdan jandarmaya kadar hepsi elinizde, neden gereğini yapıp bu illegal yapıyı çökertmiyorsunuz?

Akşam’dan Yeni Şafak’a, ATV’den, NTV’ye bütün medya elinize geçti baskıyla. Ekrandaki haberi kestiren Bahçeli mi? BOP eşbaşkanı Bahçeli mi, Çözüm sürecini, müzakereyi yürüten Bahçeli mi? Oslo’da şerefini teslim eden Bahçeli miydi, 17-25’te suçüstü yakalanan MHP’li bakanlar mıydı?

Bir kerecik “Türk milleti” sözü geçmeyen bildiriniz, Türk milletine hakaretlerle dolu!

Milletin davası”, RTE’yi yaptırdığı saraya “Başkan” yapmak mı? Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’ni tepetakla ettirmek mi? İkiyüzlüler, despotizm heveslileri utanın!

Ne arınız kalmış ne namusunuz! Yazıklar olsun!

Bu büyük millet her zaman tuzakları, ihanetleri, kirli ittifakları bozdu. Yolundan ve davasından asla dönmedi, dönmeyecek!”

Türkiye Cumhuriyeti, laik, sosyal, üniter bir hukuk devletidir! Sizin gibi neleri çıktı, neleri geldikleri gibi gittiler, milletin sabrı sonsuzdur ama taşınca önünde set bırakmayan sele dönüşür. Türk milleti, Türk milliyetçileri, Milliyetçi Hareket, davasından, yolundan asla dönmez. Çevremizi ateş çemberi yaptınız, milyonlarca Müslümanın vebali üzerinizde, içimizi yetmiş iki milletin ajanları ile doldurdunuz, Acemoğlunu işadamı diye yutturan kafa sizde, hangi davanız kutsal sizin ki, millet o yolda yürüyecek?

Diyanetin reisini bile kendinize benzettiniz, Papa’ya döndü, bu nasıl İslamdır, bre şarlatanlar?

7 Haziran’da ihanetlere, yalanlara, kirli ve sinsi oyunlara, işbirlikçilere geçit yok! Oy ver, oyunu boz!” (SDP)

Bütün korkunuz hortumların kesilmesi, rantın bitimi, ihtirasınızın önüne set çekilmesi, iktidarı kaybetmek, mahkemelere düşmek!

7 Haziran’ı bekleyin, görün; hangi hainlere geçit yokmuş, tokatı yiyince anlarsınız!

Aziz Türk milleti, Milliyetçi Hareket, Ülkücüler bu oyunu bozar!

Geldiğiniz gibi gideceksiniz!

 

Mustafa ÖNDER
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Mustafa ÖNDER Arşivi
SON YAZILAR