MÜFTERİDEN ÜLKÜCÜ OLMAZ!

 

Bu adam akıl tutulmasında…

Bu adam iftira etmenin zevkine varmış bir zavallı…

Tam bir video maymunu…

Yalan, dedikodu, iftira, kardeşlerini karalama, her şey mübah…

İş Bizans hastalığını geçmiş, iflah olmaz ölümcül ve tedavisi mümkün değil!

Dandik sitesinde onun bunun adamlarına partinin liderine sövdürmekten, ajanlıkla suçlatmaktan keyf alan bir megaloman…

Aslına bakarsanız “ülkücü” falan da değil…

Medya maymunu olarak şöhret peşinde… Kendini öyle tatmin ediyor.

Kapı kapı dolaşıp kendine benzer kimliksizlerle tanış olup sövdürmekten hoşlanıyor.

Adam yalan ve iftira fabrikatörü…

Rehberi “dedikodu”…

Kaynağı kıyıda köşede kalmış “itilmiş-kakılmışlar”, “çöp tenekeleri”…

Ummadığınız yerel televizyon veya gazetede “şok açıklama” diye balon patlatırken karşınıza çıkıveriyor.

Hani şu AKP’nin ikiyüzlü, tasmalı medya maymunları gibi…

Şimdilik Ablasının, Ağabeylerinin kuyruğunda nemalanıyor, trollere gaz vermekle meşgul… Yarın başka bir şey bulur, olmadı, yine bir video çeker, selfi yapar, tatmin olur, olmadı Genel Merkeze gelir…

Ah elinde şöyle bir televizyon kanalı, adam gibi bir gazete olsa bak MHP’yi nasıl iktidar yapacak ama yok!

İnternet sitesinde süper gazetecilik yapıyor, kıyıda köşede, çöp bidonlarında iz sürüyor, mahalle dedikodularından haber üretiyor; adam, becerikli bir gazeteci! Duvarları dinliyor, bir yerlerde yemek yiyenlerin ağızlarını okuyarak oynanan oyunları deşifre ediyor!

AA ve TRT bu adama yılın “araştırmacı gazeteci” ödülünü mutlaka vermeli!

MHP Genel Merkezi’ni “Balgat’taki ata yadigârı dükkân” sanan geri zekalılar, başka nehirlerde yıkanıp gelenlere “liderim” diye hoplayanlar, günde beş vakit MHP’ye söven devşirme İslamcılar, delegenin seçtiği lideri “AKP’nin ajanı” diye niteleyen gafiller, Genel Başkan Başdanışmanı olamadım diye deliren ve soyadından başka bizden bir özellik taşımayan meczuplarla işbirliği müthiş!

Hop kalkıp hop oturan, milliyetçiliğin, Ülkücülüğün alfabesini yazmış allame!

Türkçesi, imlası falan yoktur ama olsun, küfrün binbir türlü ilmini tahsil etmiş bir erdemlidir!

21. Yüzyılın Türkiye’de üretilmiş en büyük kâhini olarak, ilginç kehanetleriyle birilerinin ekmeğine yağ sürmeyi sever. Haa, hiçbir kehaneti tutmaz ama olsun! Mesela, “Saray, MHP’de değişimi durdurmaları için emir vermiş” de, AKP medyası Ablasına ve ağabeylerine linç girişiminde bulunmuş da…

Hani “Çüüüşşş!” denecek cinsten, Ülkücüleri salak sanan cinsten… Yahu “başkanlık” önünde en büyük engel MHP’nin karıştırılmasını isteyen, muhalefeti haftada 2-3 defa parlatan, MHP’nin parçalanması için kıçını yırtan medya babanın medyası mı?

Bakmış rağbet yok, kendi kendine video doldurup abuk sabuk iddialar sıralamış, isteyen komedi niyetine internette izleyebilir, ama zamanınıza yazık!

Şimdiki işi Youtube’ta videolarla çamur atmak… Önüne gelene… Bu Bahçeli olur, MHP olur, il başkanları olur, genel başkan başdanışmanları olur, Tuğrul efendi olur, yeter ki iftira olsun… isim vermez, yer, zaman göstermez, şu şöyle demiş, bu şöyle yapmış, hela da şöyle yellenmiş falan… Mübarek “paralel”in dinleme merkezi şefi!

2011’de oturmuş havuzlu villada, entel gazeteci havasında, “seçimlerde çok çalıştım” diyor, MHP’yi HDP ile mukayeseye kalkıyor, milyonlarca oya sahip(!) Fethullah cemaatine sahip çıkılmasını istiyordu.

O hep “ben” der durur, hiç “biz”e yanaşmaz, müthiş bir bencillik numunesi!

Bazen kafasını bir yere vurup normale döndüğünde “MHP’nin Sn. Bahçeli’nin kurgusu ve politikaları doğru” demeyi becerir ama karşılık görmeyince hastalık nükseder, küfür başlar.

“Gaspçı” der, “MİT ajanı” der, Gül’ün eski danışmanının fitnesine kapılıp “Saray ile görüştüğünü” söyler, ses gelmeyince yetinmez, “TT’yi AKP’ye Bahçeli gönderdi” iddiası atar!

Kaynak, yine isimsiz, yersiz, tarihsiz genel başkana yakın adamlarmış!

Salla babam, durmuyor, “2012’de genel merkeze 50 kişiyle gittiğinde 10 bin polisle önü kesilmiş!” Genel merkezi elinde tutan ‘derin devlet’ korkmuş!

“İktidaarrr!” diye yırtınan bu ilkesiz, kimliksiz kalemşör, MHP’yi “derin devlet uşağı” olmakla, MHP’ye, Bahçeli’ye oy veren kemik yüzde 12’lik kitleyi hainlikle ve iktidarın yargısını yanına almakla suçluyor… Densize bakın, daha dün ulkucumedya.com’u mahkemeye veren Bahçeli miydi?

“Hainlere düşmanlık etmeyenler de haindir” diyor, biz ihaneti deşifre edince küfre ve iftiraya başlıyor.

Daha yola çıkarken, “Bu iş mahkemede biter” diyen ve 73 gündür bir türlü 300 imzayı genel merkeze veremeyen muhaliflerin bu iflah olmaz dalkavuğu, görürsünüz ortalık bir yatışsın, takımları çekip koşa koşa Bahçeli’ye el öpmeye gider!

Bir süre sonra “Balgat’taki ata yadigârı dükkân”ın yolunu tutar, harçlık istemeye kalkar, tövbekâr olur ve bir de sitesinden fotoğraflı bir “Umutlarımı tekrar bin kez artıran Sn.genel başkanıma saygı sevgi şükranlarımla” haberi patlatır!

İdare edin, hastalık ileri seviyelerde… İflah olmaz!

 

Mustafa ÖNDER

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.