OROSPULUK VE İBNELİK SEKS İŞÇİLİĞİYMİŞ!

 

Ne yaptığını, kime hizmet edeceğini sapıtmış Cumhuriyet, işi gücü bırakıp sapık bir eşcinselin hezeyanlarını röportaj diye yayınlamış.

Memlekette, terör, uyuşturucu, ahlâksızlık cirit atarken, demokrasi ve insan hakları teraneleri ile Cumhuriyet’ten ve Can Dündar efendiden beklenen yayın da bu olur elbet!

“Rakı-leblebi” naralarıyla Atatürk’ü itibarsızlaştıran bu sözde “araştırmacı-gazeteci”den başka ne beklenebilirdi ki?

Hadi onu geçtim, Odatv’ye ne oluyor?

Cibilliyeti belli Odatv de işe balıklama atlayıp “LGBT’lerin çoğu AKP ve MHP’li olabilir” başlığıyla haber yapmış!

“LGBT” dediği, “lezbiyen, gay, biseksüel, transgender” kelimelerinin baş harflerinden oluşuyor.

Ne büyük haber, ne kıymetli bir açıklama ama...

Ahlâksızlığın, kişilik bozukluğunun, inançsızlığın dibine vurmuş sapıklara dernek kurma hakkı veren ve rengarenk flamasını mitinglerinde dalgalandırmasından oy bekleyen zavallı AKP’nin göreceği en büyük iltifat sayılır!

İzmir’de “onur yürüyüşü” yapacak kadar ar damarları çatlamış bu sapkınlara gösterilen hoşgörü sonunda kendilerine kadar uzanmış sonunda...

Diyor ki, “Eğer toplumun yüzde 40’ı AKP’ye oy veriyorsa, bu oran LGBT’lerin de yüzde 40’ının AKP’ye oy verdiğini gösterebilir”... Bakalım hangi erkek AKP’li buna cevap verebilecek? Yoksa oy kaynağı diye sineye mi çekecekler?

 

Dangalak herif, kendi herzelerine psikolojik savunma için “AKP ve MHP’lilerin çoğunu gey, lezbiyen, travesti” deme küstahlığına sığınmış!

Haberde Kırmızı Şemsiye isimli derneğin kurucusu olduğu belirtilen adama “seks işçisi-eşcinsel” diye de son derece “çağdaş” ve “bilimsel”(!) bir etiket kondurmuşlar!

O bir aktivistmiş!

Yani işi ibnelik... Fahişelerin genelevde çalıştığı gibi sokaklarda çalışan bir erkek! Parayı basan sapık alıp götürüyor ördeği yani... Adı “seks işçisi”!

Bir ara tecavüze uğramış garibim, karakola şikâyete gittiğinde kötü davranılmış zavallıya!

Teşhircilik, eşcinsellik, fetişizm, fortçuluk, oğlancılık, mazoşizm, sadizm, röntgencilik, transseksüellik, homoseksüellik, lezbiyenlik birer psikolojik hastalık değil mi?

“Fantaziler”in raydan çıkardığı bu sapıklıkların toplum içinde özendirilmesi kime hizmet eder? Üstelik Müslüman bir ülkede...

Lut kavminin çirkin işini yapan zavallılar...

Özgecan kızın durumuyla kendilerini kıyaslayacak kadar akıl tutulmasındalar.

“Hayat kadını”, “fahişe”, “orospu” dediğin kanuni çerçevede genelevlerinde çalışır, denetim altında tutulurdu. Bu dönmelerden daha ahlâklı, toplum içindeki davranışları çok daha ölçülü ve edepliydi.

“Seks işçisi” diye tanımlıyor kendini pezevenk! İnsanın yaradılışına, sağlıklı cinsiyete, üremeye, dinî emirlere aykırı ve bilimin “hastalık, sapkınlık” dediği iş işçilikmiş!

O günahkâra tecavüz eden erkek bozmalarını savcı tutuklamamış, o ise evinde kalamıyormuş, korku içindeymiş! CHP ve HDP’nin translar, seks işçileri konusunda daha olumlu yaklaşıyormuş, onların da insan olduğunu düşünüyorlarmış!

“Bir sürü AKP’li ve MHP’li LGBT varmış!”

Höst bre densiz! MHP’ye oy veren LGBT’li olabilir ama “seks işçisi” Ülkücü olamaz!

Bunun ne dinle imanla ne Türklükle izahı olamaz!

Bu hakarettir!

Bu densiz mutlaka MHP’lilerden özür dilemelidir.

Müslüman mahallesinde salyangoz satan sapkınlar, oy uğruna Türk milletinin bütün değerlerini alt üst eden AKP’nin zinayı suç saymayan kafasıyla iyi uyuşursunuz!

PKK/HDP’li yoldaşlarınız için hiçbir değer fark etmiyor nasılsa, gidin o rengarenk flamanızla Kandil genelevinde işçilik yapın!

Bu zavallı ahlak, inanç ve ruhî hastalıklı dangalak asıl tehlikeli amacını şöyle açıklıyor: “Ben bir seks işçisiyim. Toplum ne kadar çok görürse, o kadar da benimseyecektir.

Ne olacak benimseyince?

Düşünmek bile istemiyorum!

Yorum MHP’lilerin!

 

Mustafa ÖNDER
mustafaonder35@gmail.com
facebook.com/mustafaonder15
twitter.com/mustafaonder07

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.