TETİĞİ ÇEKEN PKK, ÇEKTİREN DE AKP’DİR!

 

Sıra geldi şehit üzerinden oy devşirmeye...

Analar ağlamasın yalanıyla yola çıkıp ne kadar bölücü, terörist, dinci, hain varsa koruyup kollayanlar şimdi milliyetçilik taslıyor.

Akan kanın müsebbibi AKP ve RTE’dir.

Terörle mücadele edeceğine müzakereye soyunup Kürt oylarına oynama ihtirası ülkenin terörist ve hainlere peşkeş çekilmesine sebeptir.

Asla adam yerine konmayacak, demokrasi, insan hakları düşmanı, emperyalist uşaklığına alışmış, tarih boyu isyan ve katliamlarla anılan Kürtçülerle dans etmenin vebali AKP’nindir.

“Sandık” oyunu için üretilen şeytanî “çözüm” projesinden şimdi akan kan, Osmanlıcılık oynayan AKP’nin Osmanlı sarayında bölücü PKK/HDP ile mutabakat yapıp 7 Haziran balyozundan sonra operasyona soyunması acınılacak bir haldir.

AKP ve HDP’nin iki eli kanlıdır. Y-CHP ise genel başkan yardımcısı eli ile Kürdistan Üniversitesi kuracak kadar oyuna alet olmaktadır.

MLKP’den DHKP-C’ye, PKK’den IŞİD’e kadar hepsi ayaklanmış başımıza bela edilmiştir.

BOP’çu AKP, uçuk “lider ülke” hayali ve oy devşirme hilesi uğruna ülkemizi dincinin, komünistin, teröristin, yobazın, gericinin, eşkıya ve hainin cenneti yaptılar.

Acilen yurt çapında PKK/HDP/BDP/DTK/KCK yapılanmaları birer birer kapatılmalı, sorumluları gözaltına alınıp adalete teslim edilmeli, silah ve cephane kaynakları kurutulmalıdır.

PKK’nin siyasi uzantıları hakkında dava açılıp sorumluları şiddetle cezalandırılmalı, İmralı’da yatan katil, tecrite alınarak kendisine sağlanan imkânlar geriye alınmalıdır.

PKK/HDP/BDP/KCK mensuplarından kimse ile görüşmesine, avukatları ile bilgi alışverişine izin verilmemelidir.

İdam cezası acilen geri getirilerek bebek katili idam edilmelidir.

Bu soysuzlara AKP çok yüz vermiş, haddinden fazla suçuna göz yummuş, siyasi ikbali için PKK’ye vatan sathında geniş fırsatlar tanımış ama onlar asla silah bırakmadığı gibi silahlanıp militan devşirmiştir.

Doğu ve Güneydoğu sınırlarımız ne pahasına olursa olsun sıkı denetime alınmalı, Valilere verilen yetkiler iptal edilmeli, uyuşturucu, silah, sigara ve insan kaçakçılığı mutlaka önlenmelidir.

Polis ve özellikle askere geniş yetki verilerek TSK, karakollardan çıkarılıp sınır boyunda “vur emri” ile görev yapmalıdır.

AKP’nin azıcık aklı varsa, sebebi ne olursa olsun memleketin dört bir yanındaki Suriyeli mülteciler ya geriye gönderilmeli ya da mülteci kamplarında tutulmalıdır. Hiçbir şehrimizde Suriyeli mülteci barındırılmamalıdır.

PKK, azılı bir terör örgütüdür ve Türkiye’nin topraklarında gözü vardır. Hangi demokrasi ve insan hakları oyununu oynarsa oynasınlar, tek emelleri bebek katilini serbest bıraktırmak, Kürdistan ilan etmektir.

BDP ve sonrası HDP ile halka şirin görünmek, siyasi emellerini sinsice uygulamak için demokrat, solcu ve devrimci kılığında sandıkta sergiledikleri ve marjinal sol kesimlerce desteklenen PKK’nin yoldaşı eşkıya DHKP-C, MLKP gibi terör örgütleridir.

IŞİD’e operasyonlar başladığından beri yurt içinde yerleşik PKK köpekleri inlerinden çıkıp Mehmetçik ve polise pusu üstüne pusu kurmakta, kahpece cinayetler işlemektedir.

Hükümetin askeri jetlerle ve sınırdaki toplarla dövdüğü dağlarda olan biteni, kaç eşkıyanın öldürüldüğünü, kaç silah ve erzak ele geçirildiğini bilen var mı?

Kendi memleketinde askerini resmi üniforma ile çarşıya gönderemez hale gelen AKP, polisine lojman veremeyip kiralık evde kahpece şehit ettiren AKP, en az PKK/HDP kadar suçludur, zan altındadır.

Türkiye’nin masum Kürt halkıyla derdi yoktur, dert bölücülük yapan hain uşak PKK’dir. Yok edilinceye kadar mücadele edilmeli, ceza yasaları gözden geçirilmeli, idam ve ağır hapis cezaları geri getirilmelidir.

Bu Ermeni dölü kahpeler, ne insanlıktan anlar, ne adaletten...

PKK ve HDP asla Kürt halkını temsil etmiyor ve bir Türkiye partisi değildir. Kürt halkının refahı, kalkınması ve eğitimi için bir tek projesi yoktur ve emperyalist uşağıdır.

Tetiği çeken PKK ise çektiren de AKP’dir.

Baskın seçimle iktidarı almak, suçlarını örtbas edebilmek için göstermelik operasyonlarla, sahte milliyetçilik salvoları ile tekrar iktidar olacağını sananlar aldanıyor.

Öyle bir zavallılık içindeler ki, “kelle” dedikleri aziz şehitlerimiz üzerinden oy devşirmeye kalkışmalarını millet ibretle seyretmektedir.

Bugüne kadar çıkardıkları kanunların çoğunluğu AYM’den döndü, çıkardıkları yönetmelikler anayasaya aykırılıktan iptal edildi. Yasa tanımazlık, kuralsızlık, rantçılık, adaleti yanıltma suçları AKP’nin boyunu aştı.

50 gündür TBMM’den hükümet çıkartmayan saray ve AKP’nin vebali büyüktür.

Ne yaparlarsa yapsınlar, Türk milleti gerçeği kavramış, kimin kiminle dans ettiğini çok iyi görmüştür.

 

Mustafa ÖNDER
mustafaonder35@gmail.com
facebook.com/mustafaonder15
twitter.com/mustafaonder07

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.