ÜLKÜCÜ’DEN ÜLKÜCÜ’YE

Ey ÜLKÜCÜ Kardeşlerim;

Bizim bizden başka kimsemiz yok. Bizler bir birimize canımızı, namusumuzu emanet ettik. Gün geldi kuru ekmeğimizi, sigaramızı daha ötesi canımızı paylaştık. Birlikte cenk edip horon teptik. Bizim en kötümüz diğerlerinin en iyisinden daha iyidir ve bize daha çok önem veriyordur. En azından bizim bir birimize yaklaşımlarımız şartsız, şüphesiz ve karşılıksızdır. Onun için bizden olmayanlar birileri için bir birimizin gönlünü kırmaya, ötekileştirmeye hiç birimizin hakkı yoktur.

 

Bizler bir birimizi ve bu ülkeyi karşılıksız sevdik. Bizler Dava arkadaşlarımız ve vatanımız için “ha ekmeğini yemişim ha uğruna bir kurşun” diye bilenleriz.

 

Bizler Türk Tarihi ile ortaya çıkmış bir hareketiz. Fikrimizi, inancımız potasında eriterek bugünlere gelmiş bir kutlu kadro ve dava hareketiyiz.

 

Hiçbir kararımızı bir başkası üzerinden vermemişizdir. Verdiğimiz tüm kararlarımızı bir başka fikir üzerinden anlamlaştırmamışızdır.

 

Yıllarca ülkeye ve topluma “Mesele vatansa gerisi teferruattır” mesajı verdik. Siyasi amacımızın, ideolojimizin, söylemlerimizin, sloganlarımızın velhasılı bütün çabamızın ülke olduğunun vurgusunu yaptık. Onun içinde siyasi tartışmaları, bütün çıkarları ve hesapları ülkenin selameti için bir tarafa bırakıp ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağımızı söyledik ve de yaptık.

 

ÜLKÜCÜ HAREKET aldığı her kararı Türk İslam Ülküsü’nden almıştır. Tercihlerimiz her zaman Türk Milleti’nin yararına olanlar olmuştur.

 

Ülkücü Hareket hiçbir zaman geçmişleri karanlık, gelecekleri meçhul kimselerle hareket etmemiştir. Bundan sonrada etmeyecektir.

 

Vereceğimiz kararımızda;

 

Ne dün milliyetçiliği ayaklar altına alan, sonra kurt yapan ve akabinde kutsalımızı “bugünlerde bir bayrak hikayesidir gidiyor” diyerek basitleştirmeye çalışan AKP,

 

Nede Türk Milletinin değerleri ile hiç örtüşmeyen CHP referans olacaktır.

 

KATRANI KAYNATSAM OLUR MU ŞEKER, CİNSİNE YANDIĞIM CİNSİNE ÇEKER !

 

Son Söz;

 

Sürekli verdiğimiz kararımızdan dolayı konuşanlara da Mevlana’nın dediği gibi ; Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

 

Selam ve Dua İle!..

 

Tahir DEMİREL

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tahir DEMİREL Arşivi
SON YAZILAR