ZİHİNLERİ VE BEDENLERİ İŞGAL ALTINDA OLAN MÜSLÜMAN TÜRK KIZLARI

Müslüman Türkiye'de Müslüman Türk kızları, güzellik yarışması adı altında çıplak halde erkeklerin göz zevklerine sunuluyor.

Müslüman Türk aileleri, kızlarının çıplak bedenlerinin herkes tarafından görülmesinde bir sıkıntı görmüyor, aksine destekliyor.

Müslüman Türk babaları, iç çamaşırı giymiş kızlarının masum bedenlerinin salonda izleyicilere arz edilmesini gözyaşları içinde alkışlıyor.

Müslüman Türk anneleri, jüriye beğendirmek için kızlarına daha fazla taktik veriyor...

İlk güzellik yarışması, 2-3 Eylül 1929 yılında yapıldı. Yarışmayı 19 yaşındaki Feriha Tevfik (Dağ) kazandı. 3 Temmuz 1932'de yapılan yarışmada ise Keriman Halis Türkiye güzeli oldu ve arkasından 31 Temmuz 1932 yılında Brüksel'de yapılan ve 28 ülkenin katıldığı Dünya Güzellik yarışmasında birinci seçildi.

Kocalarını köy meydanında öldüren Yunan işgalci askerlerinin tecavüzüne uğramamak için dişleriyle bileklerini kemirip damarlarını keserek intihar eden Müslüman Türk kadını, 10 yıl sonra yarı çıplak bedenlerini önce Müslüman Türk erkeklerinin gözlerine arz ediyordu.

Beşikteki bebeğini evde bırakıp öküz arabasıyla işgalcilere karşı karda ve çamurda mühimmat taşıyan Müslüman Türk kadını, 10 yıl sonra sahnelerde bedenini sergiliyordu.

Annesini, babasını, evladını ve erkeğini öldürenlere karşı tüfeğini alıp kanının son damlasına kadar savaşıp vatanını düşmana vermemesiyle dünyada meşhur olan imanlı Müslüman Türk kadını, 10 yıl sonra Dünya Güzellik Yarışması adı altında bedenini sergiliyor ve vatanı işgal edemeyen emperyalist ülkelerin gazetelerine yarı çıplak manşet oluyordu.

İşgalciler tarafından kadınlarının yüzünün peçesi indirildiği için savaşan Müslüman Türk erkeği, 10 yıl sonra çıplak kadınlarının modernliğinden mest oluyordu.

Çanakkale'de, Sakarya'da, Afyon'da, İzmir'de mağlup olan Hristiyan İşgalci ülkeleri, Müslüman Türk kadının bedeninin önünden geçişini izliyor ve Müslüman Türk kanının kurumadığı elleriyle ağızlarından salyalar akıtarak alkışlarken jüri başkanı şöyle konuşuyordu;

"Sayın jüri üyeleri, bugün Avrupa'nın zaferini kutluyoruz. Yüzyıllardır dünya üzerinde hakimiyetini sürdüren Osmanlı İmparatorluğu hakimiyeti artık bitmiştir. Onu Avrupa bitirmiştir.

Bir zamanlar sokağı bile pencere arkasından seyredebilen Müslüman kadınların temsilcisi olan Türk güzeli Keriman Halis, karşımıza mayo ile çıkıp kendini bize beğendirmeye çalışmıştır.

Bu Türk kızını kendi zaferimizin tacı olarak kabul edeceğiz ve onu kraliçe seçeceğiz. Bu sene güzellik kraliçesi seçmiyoruz. Bu sene İslam'ı ve Türkleri yenmenin zaferini kutluyoruz. Avrupa'nın zaferini kutluyoruz. Bundan dolayı Türk güzelini Dünya Güzeli olarak seçeceğiz.

Fakat kadehlerimizi Avrupa'nın zaferi için kaldıracağız."

Savaş meydanlarında kocasını, evlatlarını, evini veren fakat topraklarını düşmana vermeyen Müslüman Türk kadını mağlup olmuş, kazanan Hristiyan dünyası olmuştu.

Dünya Güzeli seçilen Keriman Halis gazetelere "Kızlarımızın güzellik yarışmalarına katılması milli bir görevdir" demeçleri veriyor, Müslüman Türk aileleri kızlarını göndermek için birbirleriyle yarışıyorlar.

İon mitolojisinde Tanrı ve Tanrıların çağırıldığı Olimpos'taki bir düğünde başlayan 'Güzellik Yarışması' binlerce yıl sonra Hristiyan hakimiyetindeki modern dünyanın medeniyet zorunluluğu halini aldı.

Müslüman bir Türk erkeği olarak kızlarımızın güzellik yarışmalarında bedenlerini ifşa etmesini üzülerek izliyorum.

İslam coğrafyasında Müslüman Türk kızlarına böyle görüntüler yakışmıyor. Bu İslam'a da geleneklerimize de aykırıdır. Türkler İslam ile şereflenmeden önce dahi böyle ahlaksızlıklara büyük cezalar veriyordu.

Bir yanlıştan dönülmeli ve güzellik yarışmaları kaldırılmalıdır.

Kızlarımız ve kadınlarımız İslam düşmanı Hristiyan projelere malzeme edilmemelidir.

Aksi halde emperyalist ülkelerin askerlerinin vatan topraklarımıza ayak basmasına gerek kalmayacak, evlatlarımızın zihinleri ve kalpleri işgal altında kalmaya devam edecektir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum