Ayakçı Tayfası Osmanlı Ocaklarından Devlet Bahçeli'ye Suç Duyurusu

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Osmanlı Ocakları'na yönelik "isnat", "iftira" ve "hakaret" suçlarını işlediği gerekçesiyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmuş.

Öncelikle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Kadir Canpolat ismini yanyana kullanmak zorunda kaldığım için tüm ülkücülerden özür diliyorum.

Kadir Canpolat Devlet Bahçeli hakkında "teröre destek" gibi komedi ötesi suçlamalarda bulunma cehaletini göstermiş. Açıklamayı okuduğunuzda neyi nereye koyacağımı dahi belirleyemedim.

Tutarsız, mesnetsiz, alakasız kelimeler ile garip cümlelerin oluşturduğu anlamsız ve tutarsız bir yazıyı okumak inanın işkence gibiydi. Bu yazıyı ülkü ocaklarımızın ortaöğretim birimine yeni dahil olmuş herhangi bir ortaokul öğrencisine okutsanız gülmekten karnına ağrılar girerdi.

Bu ayakçı tayfası irili ufaklı bir çok istihbarat birimlerinin himayesinde iş yapar. Muhtemelen yeni görevleri Cumhur Ittifakına fitne sokmak olmalı.

Uzun uzadıya paragraflarla ülkücü hareketi bunların karşısında savunma nezaketsizliğine başvurmayacağım.

Benim merak ettiğim üç kuruşa her şeylerini verme ihtimali taşıyan bu ayakçı tayfasının Sayın Devlet Bahçeli'ye dil uzatmak için ne kadar ücret aldığıdır.

Bakınız ücret diyorum ki biz ülkücüler kibar insanlarız.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.