15 TEMMUZ'UN KAHRAMANI LİDER DEVLET BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLERDİR!

15 Temmuz günü herkes kayıplara karışmış, ortalıkta hiç kimse görünmemiş, Terör örgütü meydanlara çıkmış ahkam kesiyor dur diyen yoktu!.. Lider Devlet Bahçeli taşın altına elini değil gövdesini koyarak Ülkesine sahip çıkmış ve gereğini yapmıştır.

15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı havada geziyor, Başbakan tünelde saklanıyor, Anamuhalefet Lideri havalimanından kaçıyor!.. Terör örgütlerinin alayı ile tek mücadele eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'dir. Allah eksikliğini göstermesin, başımızdan eksik etmesin.

15 Temmuz Gecesi MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin uyarısı ile Devlet içindeki Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensupları tavır koymuş ve Hain Kalkışma önlenmiştir.

15 Temmuz'da gür bir ses duyuldu! Meydan boş değil diyerek kükreyen Türkün kudretli Lideri Devlet Bahçeli Terör örgütlerini yerle bir etmiştir.

15 Temmuz'da Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler Türk Devletini ipten almış ve Türk milleti derin bir nefes almıştır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 15 Temmuz'da kelleyi koltuğa almış, Terör örgütlerinin alayına Osmanlı tokadı vurmuş ve nefeslerini kesmiştir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Ülkücü evlatları 15 Temmuz'da Terör örgütlerinin alayına Osmanlı tokadı vurmuş ve yerle bir etmiştir.

15 Temmuz'un gerçek kahramanları Lider Devlet Bahçeli, Ülkücü evlatları ve Türk Milliyetçileridir. Bunu asla kimse inkar edemez!

Şerefli ordumuz ve Şerefli Emniyet mensuplarımız 15 Temmuz darbesinde Devlet Bahçeli'nin gür sesine kulak vermiş ve Türkiye kurtulmuştur.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki; 12 Eylül'de bizim çocuklar kazandı diyorlardı. Çok şükür 15 Temmuz'da ABD'nin gayrimeşru çocukları kaybetti.

Kimse 15 Temmuz'dan sahte kahraman üretmesin. Kar eriyince... Bir çok Asker-Polis MHP Lideri Sayın Devlet BAHÇELİ ilk açıklamayı yapınca direnme kararı aldık.. Herkes haddini bilsin. Çünkü bizler her şeyi biliyoruz!...

Kim ne derse desin15 Temmuz gecesi Lider Devlet Bahçeli'nin uyarısı ile Devlet içindeki Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensupları tavır koymuş ve Hain Kalkışma önlenmiştir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.