ABD AKITTIĞI MÜSLÜMAN KANINDA BOĞULACAKTIR...

Türkiye'yi teröristlerin saldırıları ile yıldırıp güçsüz bırakarak tesirsiz hale getirmek için küresel güçler sahnede yerini almıştır.

Bu güçler ABD'nin uşağı olmuş, ABD için kendilerini feda eden sonra da ABD tarafından yok edilen piyonlardır!...

ABD bir çok ülkeye saldırıp, o ülkenin toprağına el koyuyor, insanlarını acımasızca öldürüyor, kendi ülkesinin menfaati için can yakıyor.

ABD Irak'a saldırdı.. Irak halkı ABD askerlerini çiçeklerle karşıladı, sevinç çığlıkları attı ve kendilerinden geçtiler.

Irak ABD'nin zalim askerlerinin, işkenceci, ırz ve Müslüman düşmanı olduklarını çok kısa zamanda anladılar ve iğrenç yüzlerini tanıdılar.

ABD Irak'ta bir soy kırım uygulamıştır. Irak halkı büyük bedeller ödemiş, işkenceler, tecavüzler, katliamlar ve sürgünler görmüştür.

ABD Irak'a huzur ve demokrasi getirecekmiş! ABD'nin demokrasisi Irak'ın namusunu elinden aldı, kadınlarına tecavüz etti, namuslarını kirletti.

Irak halkı, ABD'den çok çekti. Çünkü ABD dünyaya zalim olarak gelmiş, kan akıtmaktan zevk almış, insan öldürmekten mutlu olmuş bir hayduttur ve haydut kanununu uygulayandır.

ABD kimseye dost değildir. O kendi menfaatinin dostudur. Menfaati için dostunu da harcar, menfaati için dostunu da arkadan hançerler.

İslam Ülkelerinin durumu ortadadır. İslam Ülkelerini bu duruma getiren Ülkelerden biri ABD'dir. Ama unutulmasın ki, ABD de dağılacak!

ABD çok ah almıştır. O ahlar ABD'yi yerle bir edecektir. ABD akıttığı Müslüman kanında boğulacaktır. Çünkü her ahın bir acısı vardır!...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.