ADALET MÜLKÜN TEMELİ'DİR... MHP'NİN LİDERİ BAHÇELİ'DİR...

Yüreği tertemiz olan Ülkücü ve Bozkurtlara selam olsun. Allah'ın Rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Mahkeme zabıtlarından lider çıkmaz, medya spotlarından lider üretilmez. Lideri tarih, talih ve olaylar belirler ki, bu da değişmez.

Mahkeme kararıymış, hakim istemiş, birileri buyurmuş, diğerleri tezgah kurmuş; hepisi fasafiso! Liderimiz Devlet Bahçeli'dir.

Kaçanlardan ve satanlardan olmayacağız! Biz bu sinsi kuşatmayı yaracağız! Biz seversek adam gibi severiz. Değil mahkeme yedi düvel alamaz elimizden!

Ülkücü hareketi fitne bataklığında meşgul edenler, boşuna çabalamayın. Uzaktan kumandalı girişiminizin akibeti belli.

Allah'ım sen Türk milliyetçilerini, Ülkücüleri, Bozkurtları ve MHP'yi aklı her kötülüğe eren, şeytanca planlar yapan insanlardan koru.

Vekil olunca oh ne şeker... Listeye konmayınca çeker gider... Şimdi'de gönlü liderlik çeker...

İhaneti marifet sayıp, liderimizi, sırtından hançerlediğini düşünüp yola düşen acizler! Liderimiz bizim başımızda geri kalan meselelerde dikkate alınacak bir şey yoktur. Hareketin lideri Devlet Bahçeli'dir.

Liderim.. Yolun yolumuz, davan davamız, onurun onurumuzdur. Başka söze gerek yoktur. Ne Türk milliyetçilerinin umudunu kırabilirler, ne de yazarların kalemini!

Sizin saray masalları sahte çıktı... Bizim saray tespitlerimiz doğru çıktı... "Erdoğan'a aracı yolladım" diyenler konuşsun şimdi...

Talip olmak hoştur amma, dengini bulmak başkadır başka... Aşık olmak hoştur amma, sadık olmak başkadır başka...

Ne davamızdan, ne ülkü sevdamızdan, ne de liderimizden vaz geçeriz. Yönümüz millet liderimiz Devlet Bahçeli!...

Abilerin, ablaların haddi hesabı yok. Fakat lider bir tane O'da Devlet Bahçeli!...

Hüküm ancak ve ancak Yüce Allah'ındır. Hareketin lideri Devlet Bahçeli'dir ancak.

Bu dava ne mahkemeler, ne ihanetler, ne kumpazlar gördü. Hepisini ezdi geçti. Çıkarılmak istenen bu fitne ateşinide söndürecektir.

Ülkücüyüm diyenler, akılınızı başınıza alın. Sayın Meral Akşener yarın hepinizi satar başka kapıya yalpalanır. Biz söyleyelim ki, üzerimizde vebal kalmazın.

Ne yaparsanız yapın, lider Devlet Bahçeli'dir. Liderimizin sonuna kadar arkasındayız. Ülkücüler her oyunu bozar, bu oyunu da bozacaktır sözümüz sözdür. O kadar...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.