ADI DEVLET-TAVRI DEVLET-DERDİ MİLLET...

Herkes kendi menfaatinin derdine düşmüş... Nereden ne kaçırabilirim, nereden ne kapabilirim, nereden ne götürebilirim... Ama Ülkeyi düşünen yok!

Türkiye'nin çok önemli, çok ciddi, çok sıkıntılı, çok ağır, uçsuz-bucaksız, derin meseleleri var. Ama yöneticilerin hiç umurunda değil.

Ülke olarak çok düşmanlarımız var. Bu düşmanlarımız hiç boş durmuyor. Sürekli ülkemizi karıştırmak için sinsice mücadele ediyorlar, sinsice hareket ediyorlar.

Ülkemizi bölüp parçalamak için işbirliği yapanlara karşı Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler ölüm-kalım mücadelesi verirken.. Allah aşkına sizin derdiniz nedir?

Ülkemizin o kadar sorunu varken, küresel güçlerle işbirliği içinde olanlar planlı ve kasıtlı biçimde MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar. Saldırın saldırın!... Ama gücünüz yetmeyecektir.

Bu kahpe dölleri... O kadar şerefsizce hareket ediyorlar ki, MHP'yi AKP'nin payandası ve AKP'ye teslim olmakla suçlayarak saldırıyorlar.

Ey şerefsizler! MHP için, Ülkücüler için, Lider Devlet Bahçeli için Ülkenin varlığı, birliği, güvenliği ve geleceği her şeyden önce gelir.

Lider Devlet Bahçeli, her zaman yüksek sesle önce Ülkem demiş ve uçan kuş bile duymuş.. Allah aşkına sizde hiç hasiyet, şeref yok mu?

MHP Lideri Devlet Bahçeli, adı gibi Devlet, tavrı Devlet, derdi Millet... Bu kadar açık ve net olmasına rağmen siz hâlâ neyin peşindesiniz?

MHP, AKP ile birlikte hareket ediyor diyerek, bir kaşık suda fırtına kopararak şerefsizlik yapmanın âlemi yok.

MHP sadece bugün değil, 48 yıllık tarihinde memleketin zor zamanlarında hep bir çıkış yolu göstermiş ve sıkıntıları aşmak için elini taşın altına koymuştur.

Lider Devlet Bahçeli, bugüne kadar hiç bir zaman kendi nefsi için hareket etmemiş, menfaati için koltuk peşinde koşmamış asil ruhlu bir liderdir.

Yazımı yazar Mustafa Ertekin'nin şu sözleri ile bitiriyorum: "Asıl mesele; MHP'nin devletin bekası için yaptığı fedakarlığı ve Sayın Devlet Bahçeli'nin devlet adabı ile dik duruşunu diline dolayanlar acaba kime hizmet ediyor. Ülkemiz ayaklarımız altından çekilmek istenirken, ülkemizin etrafı ateş çemberine dönmüşken Lider Devlet Bahçeli, inisiyatif almasın da ne yapsın?"

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum