AKP'DEKİ YARA ELBETTE DERİN VE BÜYÜKTÜR

Türkiye PKK, FETÖ ve IŞİD terörüne karşı şanı büyük mücadele veriyor. Bu üç bela karşısında da, istediğimiz sonucu henüz almış değiliz.

Türkiye'nin bu kadar imkâna sahip olmasına rağmen, bu kadar desteğe, bu kadar çabaya rağmen, hâlâ PKK terörüne karşı her gün şehit veriyoruz.

FETÖ ile ilgili mücadele devam ediyor. IŞİD sınırlarımıza kadar yaklaşıp roket atıyorsa yanlış var bu işte demektir.

AKP hükümeti, kendi etti kendi buldu. Çünkü bu terör örgütleri ile çok senli-benli oldular. Şimdi de, bu yangını söndürmek istiyorlar.

Hükümetin FETÖ ile ilgili mücadelesi daha hızlı olmalıdır. Haksızı yakala, haklıyı ve suçsuzu mağdur etme. Çünkü çok sayıda mağdur, haklı ve suçsuz var!

Türkiye'nin etrafı kuşatılmış olması bizim, sizin, hepimizin canını yakıyor. Canımızın yanmaması için büyük devlet olmamızın gereği yapılmalıdır!

AKP milletvekilleri grup grup FETÖ liderini görmek ve hasret gidermek için yoğun çaba harcamışlardır. Bu milletvekillerinin alayı da bellidir.

FETÖ lideri ile yakın ilişkisi olan milletvekillerine neden dokunmuyorsun? Çaycıya, odacıya dokunuyorsun da bu vekillere neden dokunmuyorsun?

IŞİD, PKK, PYD içli dışlı olmuşlar, el ele vermişler, Fırat Kalkanı Harekâtına karşı birlik olmuşlar, Türkiye'ye karşı ortak hareket etmişlerdir.

Terör örgütlerini temizleyebilmiş değiliz. Terör konusunda RUSYA ile yakınlaşıyoruz ABD arkadan vuruyor. ABD ile oluyoruz RUSYA cephe açıyor.

Dünya'da haydut kanunu uygulayan ve güçsüz devletleri yutmak isteyen ABD-RUSYA arasında sıkıştık kaldık. Allah yar ve yardımcımız olsun!

Bana göre ABD-RUSYA kalleş ülkelerdir. Bu iki ülkeye güvenmek saflık olur. Bu iki ülke canavardır, kalleştir, zalimdir, hayduttur, acımasızdır!

Çocukları, kadınları, yaşlıları, gençleri acımasızca öldüren ABD-RUSYA elbette ki "Ahların arşa çıkışı" ile birlikte bu iki ülke yerle bir olur!

AKP devlet kadrolarında milli şuurla yetişmiş, bu vatan için canını-kanını verecek olanlara görev verseydi memleketimiz bu duruma düşmezdi!

AKP'deki yara elbette derin ve büyüktür. Çünkü devleti yaralayanlarla uzun yıllar dost oldular. Bu derin ve büyük yara kolay kolay kapanmayacak gibi görünüyor.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.