AKP'DEN KURTULALIM DERKEN, ÜLKEYİ FELAKETE SÜRÜKLEMEYELİM

Türkiye'nin çevresini öyle bir sardılar ki, nefes almamıza fırsat vermemek için içeride ve dışarıda ki, terör örgütleri Türkiye'ye saldırıyor.

Türkiye'ye ne yana dönse kahpelik görüyor, ne tarafa baksa kalleşlikle karşılaşıyoruz. Arkadan vurmak, dost görünüp hançerlemek diz boyu!..

Türkiye'ye zarar vermek için sıraya giren terör örgütleri, doğrudan saldırıp alçaklıkta sınır tanımayan ve elinden gelen her kötülüğü yapıyor.

Türkiye'ye karşı birlik olan FETÖ, PKK, PYD, IŞİD terör örgütleri sürekli olaylar çıkarıp,Türkiye'ye karşı güç birliği yapıyorlar ama nafile. AB-ABD Türkiye'ye kin kusuyor. Suriye ve Suriye'deki terör gurupları da bu ülkeler ile hareket ediyor. Ama Türkiye güçlüdür güçleri yetmez!

Haçlı orduları, Türkiye'ye karşı açık, kesin ve aleni bir şekilde saldırı başlatmış olup, kan akıtmaya ve can almaya devam ediyorlar.

Bu Haçlı ordularının hedefi ülkemizin bütünlüğünü bozmak, Türkiye'yi parçalamak ve ele geçirmek için saldırıyorlar ama başaramayacaklar.

Ülkemizin karşı karşıya kaldığı bu vahim durum, elbette AKP'nin yanlışlarının, yetersizliklerinin ve güdük zihniyetinin sonucudur.

Türkiye'nin bu durumlara gelmemesi için çok söyledik, çok çırpındık, anlatmaya çalıştık. Ama başaramadık ve korktuğumuz başımıza geldi.

Ülkemizin etrafı kuşatılmış durumda. Bundan sonra daha çok amansız bir şekilde doğrudan bir çok saldırılarla karşılaşacağız.

Olan oldu diye bir kenara çekilecek değiliz. Ülkemiz için canımızı da kanımızı da vermeye her zaman hazırız. Çünkü ülke bizim ülkemiz.

Hepimiz bu geminin içindeyiz. AKP'den kurtulalım derken, ülkenin felakete sürüklenmesine izin vermeyiz.

Önce ülkemize, vatanımıza sahip çıkalım. Sonrasında yine kendi hesaplarımıza döner, yine siyasi mücadelemizi yaparız.

Ama önce bölünmez bütünlüğümüzü sağlayıp, bu küresel güçlerin saldırılarını savuşturalım, ülkemize rahat bir nefes aldıralım gerisi kolay.

Hâlâ yanlışta ısrar eden ve anlamayan varsa, dönsün ülkenin haline baksın, titresin kendine dönsün ve siyasi nefsini ayaklar altına alsın.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.