AKP'Yİ GANİMET BİLİP PAYINA DÜŞENİ ALABİLMEK İÇİN SIRAYA GİRMİŞLERDİR!..

Yanlışlar, teslimiyetler, yetersizlikler, tutarsızlıklar Türkiye'yi tarihinin en büyük ve en acı kayıplarını vermek zorunda bırakmıştır.

Bu hazin durum terör örgütlerine de, ihanetlere de, iftiralara da, saldırılara da cüret kazandırıyor ve kolaylaştırıyor.

14 yıllık AKP iktidarı döneminde Türkiye'nin lehine olmuş, fayda sağlamış, güçlendirmiş, itibar ve saygınlık kazandırmış tek bir örnek gösteremezsiniz.

Geldikleri ilk günden itibaren teslim etmeye başladılar ve bu durum gün geçtikçe daha da ivme kazandı. Tek ve değişmez siyaset haline geldi.

Bunun sonucu olarak her yerde, her zaman kaybeden ülke ne acıdır ki, Türkiye oldu. AKP öncesinde Türkiye'nin kırmızı çizgileri vardı, dokunulmazları, öncelikleri bulunuyordu. Kararlı biçimde bunlar takip ediliyor ve uymayanlar için ne pahasına olursa olsun gereği yapılıyordu.

Bugün ne kırmızıçizgimiz var, ne ciddiye alınıyoruz. Teslim etmekle kalmadılar, bir de tutarsızlığın ve ciddiyetsizliğin zirvelerinde dolaştılar.

Rest çektiler, aradan günler hatta saatler geçmeden söylediklerini yutup hiçbir şey olmamış gibi kaldıkları yerden devam ettiler.

İçeride ve dışarıda Türkiye ile meselesi olan her kim varsa, AKP'yi ganimet bilip payına düşeni alabilmek için sıraya girmiştir. Allah sonumuzu hayır eylesin!...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.