ALLAH, BOZKURT SOYUNDAN OLMAYANLARA FIRSAT VERMESİN!...

 

Şuan ülkücüler ile ülküsüzlerin mücadelesi devam ediyor. Şuan bozkurt soyundan olmayanlarla, bozkurt soyundan olanların mücadelesi devam ediyor. Şuan menfaat perslerle, menfaati olmayanların mücadelesi devam ediyor!...

Düne kadar Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'yi yere-göğe sığdıramayanlar, bugün Devlet Bahçeli'yi yere düşürmek ve yerle bir etmek için ellerinden gelen kahpeliği yapıyorlar. Bahçeli'yi arkadan sinsice hançerlediler ve Çirkin yüzlerini gösterdiler.

Utanmadan, sıkılmadan, hayâ etmeden Devlet Bahçeli ile ilgili söylemiş oldukları sözleri yutmuşlardır. Şimdiyse; Genel başkanın elinden genel başkanlığı almak için karanlık odalarda Bizans oyunları oynuyorlar.

Hiç heveslenmeyin, hevesleriniz kursağınızda kalacaktır. Çünkü vefasızlığı ve nankörlüğü meslek edinmiş siz ve sizin gibiler her zaman hüsrana uğrayacaktır. Bu dava asla size bırakılmayacaktır. Ülkücü Hareket size ve sizin gibilere fırsat vermeyecektir.

Sakın unutmayın!... Ülkü Ocaklarının havasını, tozunu yutmuş, ocak disipliniyle nefsini terbiye etmiş ülkücü vicdanlara ve Bozkurt soyunda olanlara bu dava teslim edilir...

Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye hakaret edenlerin ardına kırk parti sığdırmışlara Başbuğluk biçmesine tahammül etmiyor hatta şiddetle mukabele ediyoruz.

"Ben" değil "Biz" olarak kalmayı arzuluyoruz. Hürriyetçi ve şahsiyetçiyiz, ferdiyetçi ve egoist değil.

AKP, CHP, Kandil, HDP, Cumhuriyet, Sözcü, Aydınlık, Cemaat MHP'de değişim istiyor.

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin de ifade ettiği gibi: MHP'nin hükmü şahsiyetini, tarihi hak ve ülkülerini savunmak bizim şerefimiz, şehitlerimize sözümüz, Türk asırlarına ve ecdadımıza namus borcumuzdur. Şerefin tavizi, namusun hiçe sayılması asla olmayacaktır.

Ne diyelim yaşasın Bozkurt soyundan gelenlere, yaşasın ülkü pınarından içen Ülkücülere...

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.