ALLAH BU DEVLETİ, BU MİLLETİ KORUSUN MHP'Yİ İKTİDARA GETİRSİN

Ülkemiz, zor ve sıkıntılı günler geçiriyor. Ülkemizi böl, parçala ve yut taktiği güden küresel güçler hiç boş durmuyor sürekli saldırıyor!..

Türkiye'nin bu kadar zor ve sıkıntılı bir dönem yaşamasının en büyük sebebi AKP gibi beceriksiz ve korkak bir partinin iktidarda olmasıdır.

Türkiye yalnız kalmış, gerçeklerden uzak ve habersiz, dünyadan bu kadar kopuk, dün başka bugün başka konuşan, tutarsız ve ilkesiz bir AKP var.

Ülkemizin durumu hiç iyi değil. Ama AKP yöneticilerinin söylemlerine bakıldığı zaman, maşallah, konuştuklarında mangalda kül bırakmıyorlar!

Bu hükümet, vatanımızı bekleyen tehlikeleri galiba göremiyor. Her biri birbirinin ne dediğinin farkında da değil. Allah yardımcımız olsun.

AKP yetkilileri masal anlatarak milleti kandırmaya çalışıyorlar. Aslı astarı olmayan içi boş sözler söyleyerek milletimiz ile alay ediyorlar.

Hayatımda AKP yöneticileri kadar kendini beğenmiş, herkesi aşağılayan, insanları beğenmeyen, yüksek gönüllü ama ne yazık ki, gönülleri boş insanı çok az gördüm.

AKP yöneticilerin konuşmalarına bakıyorum, her konuşmalarının içi boş ve can sıkıcı övünmelerle gündemde kalmak için, her taklayı atıyorlar.

Ülkemizin hali içler acısı. Bu hale getiren kim? Tabii ki AKP iktidarı. Peki, AKP'ye oy vererek iktidara getiren milletimizin hiç suçu yok mu?

AKP yetkililerinin kendi menfaatlerini ülkenin menfaatlerinden üstün tutukları bindikleri arabalardan, giydikleri kıyafetlerden belli değil mi?

Türkiye talihsiz yıllar geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Türk milletinin geleceği yok edilmiş, morali bozuk ve ümidi bitmiş durumdadır.

Ben bir vatandaş olarak, AKP'nin hiç bir ferdine ve yöneticisine inanmıyorum-güvenmiyorum. Çünkü bunların her hareketini yanlış buluyorum.

Ben bu hükümete asla güvenmiyorum. Güven varmış, istikrar varmış, vallahi de billahi de külliyen yalan! Allah aşkına nerde güven, nerde istikrar var?

Güven de, istikrar da tamamen yerle bir olmuş. Hak yok, hukuk yok, adalet yok! AKP’de İnanacağımız ve güveneceğimiz bir kimse de yok.

Millet mağdur, esnaf dertli, çiftçi sıkıntılı, emekli zorda, köylü perişan. Allah bu devleti, bu milleti korusun MHP'yi iktidara getirsin.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.