ALLAH ÇANAKKALE RUHU TAŞIYANA NASİP ETSİN

 

MHP'nin 15 Temmuz akşamından itibaren nasıl kararlı, onurlu, samimi ve devamlı bir duruş ortaya koyduğuna sadece Türk milleti değil, bütün dünya şahittir.

Türkiye bıçak sırtındadır. İhanetin biri bitmeden diğeri başlıyor. Hiç boşluk bırakmıyorlar. Birbirlerini besliyorlar.

FETÖ'nün ihanetine PKK'nın kalleşlikleri, kahpelikleri ve saldırıları eklenmiş durumdadır.

Tonlarca bomba yüklü araçlarla saldırıyorlar. Her gün şehitler geliyor.

Bu duruma nasıl geldiğimiz, bu kadar bombayı nasıl buldukları, bu kadar nasıl ileri gidebildikleri içimizi sızlatan sorulardır.

Kan kusup, kızılcık şerbeti içtiğimizi söylüyoruz. Nitekim "15 Temmuz öncesi gibi davranamayız" sözleri, 15 Temmuz öncesinde davranışların yanlışlığının da itiraftır.

Her ne olursa olsun, bu ihaneti defetmek ve düze çıkmak zorundayız.

Bugünkü şartlar, ülkeyi her şeyiyle tek başına bir partiye teslim edip kenara çekilmeye izin vermediği gibi, bu şartlardan bir siyasi avantaj elde etmeye çalışmak da sorumsuzluk olacaktır.

Türk milleti her şeyi görüyor ve herkesi izliyor. Hepimiz tarih önünde sorumluyuz.

Her ne hesap içinde olursanız olun hatırlatmak isterim ki... Bu milletin artık sizin u dönüşleriniz ile taçlandırdığınız omurgasız duruşunuz karşısında midesi bulanmaktadır.

Çanakkale Ruhu'nu taşıdığımız, sürece hiçbir güç Türk halkını bölemez. Türkiye Cumhuriyetini yıkamaz. Bu kutsal vatan toprakların giremez.

Allah bizleri, bir ömür boyu Bakan veya vekil olarak kalmayı isteyenlerle değil, Güzel Ahlak sahibi olan ve Allah rızası için Türk Milletine hizmet etmeye niyet etmiş, kişilerce yönetilmeyi nasip etsin.

Allah bizi derviş kılıklı, Müslüman giysili adamlardan korusun ki onlara inanmayalım! Allah bu milletin gerçek sahiplerine, Çanakkale ruhu taşıyanlara fırsat versin ve bu milleti yönetmeyi nasip etsin.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.