ALLAH GÖSTERMESİN, BU GEMİ BATARSA, HEP BİRLİKTE BATARIZ

AKP'den kurtulmanın yolu, ülkeyi felakete sürüklemek, lime lime edilmesine seyirci kalmak olamaz.

MHP ile diğerlerinin farkı da tam bu noktada ortaya çıkıyor. MHP kendinden çok ülkesini düşünen, ülkesi için kendini heba eden bir partidir.

MHP için ülkenin bölünmez bütünlüğü, devletin varlığı, milletin birliği her şeyden önce gelir. Çünkü önce ülkem diyor, önce vatanım diyor.

Ülkesi için, milleti için her türlü fedakârlığa tereddüt etmeden katlanacak tek parti MHP'dir. Ülkücüler de MHP ile hareket eden bu vatanın yiğit evlatlarıdır.

MHP'nin meselesi milleti ve ülkenin düze çıkarılma mücadelesidir. Gerisi teferruattır.

Birlikte rahmet var diyen büyük dava adamı âlemlere rahmet Efendimizin hadisine kulak vermek için geç değildir.

Ülkücülerin birlik ve beraberlik içinde lider Devlet Bahçeli ile davaya hizmet etmenin hazını yaşadıkları bir gerçektir.

Ülkücüler, lider Devlet Bahçeli ile hareket etmelerinin nedeni birlikte rahmet vardır. Rahmet olan yerde olmayacağız da nerede olacağız!...

Ülkemizin etrafı yangın yerine dönmüş, içeride-dışarıda her gün şehit verirken.. Ülkücüler olarak keyfi hareket edemeyiz.. Liderle beraberiz.

Şuan MHP teşkilatları birlik ve beraberlik içinde hareket etmektedir. Dışardan gazel okuyanlar hep bildiğimiz kişilerdir.

Onların görevi hep gazel okumak, insanların sırtından geçinmek, boş konuşmak ve insanların midesini bulandırmaktan başka yaptıkları bir şey yok.

Teşkilatlarımız her şeyin farkında olup, teşkilatları harekete geçirmek, şehitlerin hakkı, şehitlerin duası üzerinedir!..

Onun için diyoruz ki, liderimize, onun sözüne ve duruşuna güvenimiz tamdır. Allah göstermesin, bu gemi batarsa, hepimiz birden batarız.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.