ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ, DEVLET BAHÇELİ GİBİ BİR LİDERİMİZ VAR!

Türk Milliyetçileri ve Ülkücüler kutsal dava anlayışı gereği MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye karşı uygulanan fitneye-fesada, dedikoduya karşı uyanık olmalıdır.

Lider Devlet Bahçeli'ye her şey helal olsun, bize de helal olsun ki sizin emrinizde, yanındayız, Allah bizleri yalnız bırakmasın, sizi bizden ayırmasın.

MHP'nin desteği aslında Türk vatanına, Türk devletine ve Büyük Türk milletindedir. Yani anlayacağınız İslam âlemine, Dünya Türklüğüne ve Turan'adır.

Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler, söz konusu vatan olunca her şeyin teferruat kalacağını perçinlediler. Çünkü Ülkücüler bu vatana sevdalılardır.

ABD, AB ve benzeri haçlı emperyalist ülkelerin vatanımıza, devletimize karşı bölücü ve yıkıcı olduklarından dolayı MHP hükümete destek veriyor.

MHP, hükümete; PKK, FETÖ, IŞİD gibi terör örgütlerine karşı yürütülen mücadele için destek vermektedir.

FETÖ'nün gönüllü sözcülüğüne soyunan CHP her zaman olduğu gibi hep siyasi rant peşine düşmüş ve terör örgütleri ile candan kucaklaşmıştır.

CHP ve onun Lideri Kemal Kılıçdaroğlu FETÖ ve diğer terör örgütlerine yeni bir can simidi olmuş, siyasi rant için her şeyi mubah saymıştır.

CHP her daim yanlış yapmakla kalmıyor, hatta ateşle oynuyor. Çünkü CHP'nin derdi mazlumların yanında olmak değil, aksine zalimlerle kol kola yürüyor.

CHP ve zihniyetinde bir parça memleket sevdası varsa, Lider Devlet Bahçeli'den ilham alsınlar ve onun düşüncelerinden faydalansınlar.

Türk milleti şahittir ki, FETÖ ihanetini bu ülkede ilk gören, uyaran ve söylediği her şeyde kesin şekilde haklı çıkan parti MHP ve onun lideri Devlet Bahçeli olmuştur.

AKP, PKK-FETÖ örgütlerine hoş görü gösterdi, onların bir dediğini iki etmedi, ne istediler de vermedik diyerek ülkeyi bu hale getirmiştir.

AKP de, CHP de MHP'nin çizgisine gelmeli ve Lider Devlet Bahçeli'yi dinlemelidirler. Aksi halde bir gün siyasetin tozlu raflarında yerlerini alırlar.

Allah'a şükürler olsun ki, Lider Devlet Bahçeli gibi Liderimiz var! Her zaman ve her daim Türk Devleti ve Milletinin emrinde olup, taşın altına elini değil gövdesini koymaktadır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.