ALLAH'IM! MHP'Yİ VE ÜLKÜCÜLERİ KORU, HAİNLERE FIRSAT VERME.

Kim ne yapar bizi ilgilendirmez ancak bir şey var ki devletimiz, milletimiz için biz Liderimiz Devlet Bahçeli ve Partimiz MHP'nin emrindeyiz.

Kim nasıl geldiyse öyle gider, kim ne yaptıysa, hangi iftirayı atmışsa gün gelir bedelini öder. Kötülük yapanın, fitne çıkaranın yaptıkları yanına kalmaz!

Adam olmak bile herkese nasip olmazken Asrın Devlet Adamı olabilmek büyük bir marifettir. Ülkücülerin partisi MHP, Hareketin Lideri de Devlet Bahçeli'dir.

Çünkü Üç Hilali zirveye dikmek boynumuzun borcudur. Ülkemiz için yeminimiz var.. Ülkülerimiz rehberimiz olup, başarmak için üzerimize ne düşüyorsa yapmalıyız.

Yaşasın davasını, Partisini, Liderini satmayan MHP mensuplarına, Ülkücülere, Bozkurtlara!... Kahrolsun menfaati için davasını, Partisini, liderini satan dandikler!...

Merhum Başbuğ diyor ki: Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur!... Milliyetçi Hareket Partisinde olmayan Ülkücü değildir.

Ülkücü dürüst, karakterli olur, kalbinde Allah sevgisi olur, hakkı hakikati bilir. Orada burada dedikodu yapmaz, fitne peşinde koşmaz. Kısacası adam gibi adam olur.

Günü-zamanı geldiğinde.. Lider Devlet Bahçeli'yi eleştirenler, Lider Devlet Bahçeli'den özür dileyecek ve Ona yaptıkları için teşekkür edeceklerdir. Liderim yolun yolumuzdur, Ülkücüler olarak izindeyiz... Her daim emrindeyiz.

Türk milletinin tek umudu MHP'dir. Sadece benim, senin değil; mazlumun, haklının, doğrunun yoludur MHP. Yılmayacağız yıkılmayacağız başaracağız.

Allah'ım! MHP ve Ülkücü camianın birliğini, varlığını koru, MHP ve Ülkücü camiayı bölüp parçalamak isteyen hainlere fırsat verme!...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.