ARTIK İKTİDAR YOLUNDA MHP VARDIR, BUNU KAFANIZA İYİCE SOKUN...

MHP ve Ülkücüler hep sıfırdan başlarlar.. Ama asla pes etmezler. Çünkü onlar şanı büyük bir davanın temsilcisi ve yılmaz yiğitleridir. 1944 yıllarında, Cennet mekan Başbuğumuz ve arkadaşları tabutluklara konuldular, hep çile çektiler, sıkıntı çektiler, sürgün edildiler ama asla boyun eğmediler.

12 Eylül darbesi, MHP ve Ülkücü camianın üzerinden silindir gibi geçti ama Allah'a çok şükür dimdik ayaktayız, ta Meclise kadar gidebilmişiz.

12 Eylül'cülerin buldozerleri kervanımızı dağıtmak için akıllarına gelen her yolu denediler, unuttukları bir şey vardı? Ülkücüyü kimse yıkamaz.

Bazı arkadaşlarımız, ANAP'ın şemsiyesi altına girip kendilerini üç beş kuruşa satanlara benzediler. ANAP bu kişilere kemik atarak şöhret sahibi yapıp piyasaya sürdü. Ülkücü olduğu imajı verilip oy almak için makam, mevki her şeyi sağladılar.

Bu kemik yalayanlar, ANAP devri biter bitmez DYP'ye koştular. Çünkü rızıkları kesilmişti. Çareyi DYP'nin kapılarında bulmayı yeğlediler.

Ülkücüyüm diye geçinen bu kemik yalayanlar, her devrin adamı olurlar ve arkalarına bakmadan menfaatleri için takla üstüne takla atarlar.

MHP'yi bitirmek için AKP'ye koşmaya başladılar.. AKP ile dans üstüne dans yaptılar, çok da güzel tango yapıyorlardı. Onlar için sınır yoktu!

Ama sizlere şunu söylemek isterim artık iktidar yolunda MHP vardır ve Devlet Bahçeli doğru yoldadır, bunu kafanıza iyice sokun.

Kemik yalayanlara.. Dedik ki, Ülkücü Hareketin tek siyasi organizasyonu MHP'dir. Biz bunlara menfaatiniz için aldanmayın, kullanılmayın dedik.

Herkes şunu iyi bilsin ki, hiçbir makam, mevki ve dünyalık bizi hedefimizden caydırmamalı, saptırmamalıdır. Çünkü bu dava mübarek bir davadır.

Bir anlık gafletimiz milletimizin aydınlık geleceğini biraz daha geriye atmaktır. Artık kaybedecek zaman yoktur.

Ülkenin meseleleri çığ gibi büyüyor. Bu problemleri çözecek, ülkemize ve milletimize rahat nefes aldırmak için MHP ve Ülkücülerin iktidarı şarttır.

Ülkücü Bayrak gibi yücelere layıktır. Yerlerde sürünüp kıvıranlarla, ortaklığımız yoktur. Bizim davamızda şahsi çıkarlara asla yer yoktur.

Şahsi çıkar peşinde koşanların ise ülkücü camia içinde yeri yoktur. Çünkü MHP başka partilere benzemez.

MHP'de tek bir menfaat odağı vardır. O da vatan ve millet aşkıdır. Lider Devlet Bahçeli de gerekeni yapıyor ve doğru yolda yürüyor, riski göze alıyor ve hedefi vuruyor.

Türk milletinin uykusu ağırdır. Yakında tam uyanacak, emanetini ehline mutlaka verecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Uyan Türk Milleti uyan, uyan ki, yarın çok geç olabilir. Bak MHP lider Devlet Bahçeli sizi hep uyarıyor! Çok uyudun! Artık uyan! Uykuya doymadın mı?

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR